Zwycięska passa trwa
W sobotnie upalne popołudnie zespół Ilanki wybrał się na mecz do Bytomia Odrzanskiego z tamtejszą Odrą. Mimo trudnych warunków pogodowych nasi podeszli do meczu skoncentrowani zmotywowani. Od poczatku przejęli inicjatywę i stwarzali sobie okazje do strzelenia gola. W 13 minucie po ładnej akcji boczną strefą boiska i dograniu piłki w pole karne Stefanowicz ładnym silnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza. Od tego momentu mecz nieco się wyrównał ale to podopieczni Daniela Odziemkowskiego co jakis czas zagrażali bramce gospodarzy. Jednak to nie nasi strzelają gola a zespół Odry po kontrze zaskakuje defensywę i bramkarza Ilanki. Wynik 1-1 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie nasi ambitnie próbowali wyjść na prowadzenie jednak akcje kończyły się na defensorach Odry lub padały łupem goalkipera. Dopiero w 79 minucie osiągnęliśmy cel za sprawą nie kogo innego jak najlepszego strzelca Rzepiniaków Andrzeja Pawłowskiego, ktory w swoim stylu uderzyl zza pola karnego nie dajac szans bramkarzowi na obronę. Ale to nie koniec. Nasi poszli za ciosem i ponownie w 82 minucie po dośrodkowaniu drugiego gola w tym meczu strzela Stefanowicz. W końcówce mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji jednak piłka nie wpadła juz do bramki. Ostatecznie wygrywamy 3-1!!
Sklad: Tumaszyk Popkowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Adamczewski Pawłowski Pietruszyński Sawiak Kawecki Stefanowicz
Grali także: Orczyk Krasucki Nowak