ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE.
Informujemy, że 17.04.2015r. o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie odbędzie się sprawozdawczo - wyborcze Walne Zebranie Członków MKS "Steinpol - Ilanka" Rzepin.

Członkowie klubu chcący czynnie uczestniczyć w zebraniu powinni opłacić roczną składkę członkowską w wysokości 30zł przelewem na konto klubu lub w kasie Banku Spółdzielczego w Rzepinie.
Osoby, które nie są członkami klubu, a chcą nimi zostać i tym samym uczestniczyć w zebraniu powinny najpierw wypełnić i złożyć deklarację członkowską a następnie opłacić roczną składkę członkowską w wysokości 30zł przelewem na konto klubu lub w kasie Banku Spółdzielczego w Rzepinie.

Uwaga! Aby w czasie zebrania posiadać pełne prawa członka MKS Steinpol - lanka Rzepin, opłata członkowska musi być zaksięgowana na koncie klubu najpóźniej w dniu 15.04.2015.
Ze względów technicznych nie będą przyjmowane wpłaty gotówkowe w dniu zebrania, a także uwzględniane wpływy z tytułu opłaty członkowskiej na konto klubu w tym dniu.

Druki Deklaracji członkowskich można pobrać tutaj:
Wypełnione deklaracje członkowskie należy złożyć w kasie biletowej podczas meczów MKS Steinpol-Ilanka Rzepin lub wysłać pocztą na adres klubu: MKS Steinpol-Ilanka Rzepin
Plac Ratuszowy 1, 69-110 Rzepin. Deklaracje członkowskie powinny dotrzeć do klubu najpóźniej w dniu 15.04.2015r.

Dane do przelewu:
MKS Steinpol-Ilanka Rzepin