Wysoka wygrana trampkarzy

Wyjątkowo w piątek swój mecz rozegrali Trampkarze w swojej lidze gdzie podopiecznych trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Blaszczykiewicza czekał mecz wyjazdowy w Sulecinie ze Stalą. Po bardzo dobrej grze nasi chłopcy rozgromili sulęcinian 4:0. Bramki dla Ilanki strzelali: Klaudiusz Gronowski, Dawid Praisner, Łukasz Litomski i Gracjan Krasucki z rzutu karnego. Wynik odzwierciedla przebieg spotkania, a i nawet mógł być bardziej okazały , ale wielu sytuacji nie udało się wykończyć skutecznie. Cieszy gra w obronie i przysłowiowe zero z tyłu, ale także fakt , ze gra wygląda coraz lepiej i praca na treningach idzie w dobrym kierunku. Skład z meczu:
Staś Grabowski - Aleksander Wójcik, Dawid Praisner, Kacper Dąbrowski, Jakub Suski - Jakub Maslij, Dominik Musialik, Gracjan Krasucki, Alan Rychlik, Klaudiusz Gronowski - Łukasz Litomski
Grali także, Krystian Urbański, Franek Kryk, Bartosz Graczyk, Daniel Zarychta, Witold Olszewski-Kubiak.