Trzecie i siódme miejsce naszych Żaków w IV edycji Pucharu Nadleśniczego

17 stycznia odbyła się już IV edycja Pucharu Nadleśniczego Nadleśnictwa Rzepin. Zwyciężyła ekipa Perły Cybinka, która do przyszłego roku zabrała Puchar Przechodni do swojego miasta.

W grupie ośmiu drużyn, które uczestniczyły w turnieju nasz klub wystawił dwie drużyny. Nasi chłopcy ostatecznie zajęli trzecie i siódme miejsce. Pozostał mały niedosyt bo obie drużyny rozgrywały dobre zawody ale w decydujących momentach brakowało naszym ulubieńcom precyzji lub koncentracji.

Szczególnie emocjonujący był półfinał z udziałem Ilanki I i UKS Polonii Słubice, w którym jeszcze kilkadziesiąt sekund przed końcem spotkania prowadziliśmy 1:0 i daliśmy sobie strzelić wyrównującą bramkę, a w rzutach karnych musieliśmy uznać wyższość rywali. Ale sport uczy także jak powinno się znosić porażki. Chłopcy udowodnili, że z porażek potrafią szybko wyciągać wnioski i w meczu o trzecie miejsce nie dali szans drużynie ABC Futbolu Dębno.

Młodsi chłopcy z Ilanki II co prawda ostatecznie zajęli 7 lokatę ale ich gra napawa dużym optymizmem, bo w konfrontacji z silniejszymi fizycznie drużynami nie było widać różnicy w poziomie gry.

Miło nam poinformować, że królem strzelców z 5 bramkami na koncie został nasz zawodnik Daniel Ciesielski. Gratulacje!

Chłopcom i ich trenerom gratulujemy dobrej postawy w zawodach.

Serdecznie dziękujemy Panu Nadleśniczemu Nadleśnictwa Rzepin za konsekwentne wspieranie turnieju Żaków w Rzepinie.

Podziękowania należą się także Rodzicom naszych piłkarzy, którzy wsparli klub w organizacji Turnieju oraz zadbali o słodki poczęstunek.

A oto ostateczna klasyfikacja Turnieju:

1. Perła Cybinka

2. UKS Polonia I Słubice