Trampkarze pechowo w Deszcznie.

Zespół Trampkarza Ilanki Rzepin prowadzony przez duet trenerski Paweł Sidorowicz i Wiktor Błaszczykiewicz zajął 5 miejsce w turnieju w pogorzowskim Deszcznie. A tak mało zabrakło do tego abyśmy zagrali w półfinale, bowiem nasi młodzi zawodnicy przegrali wyjście z grupy z Wartą Gorzów różnicą bramek. Boli ten fakt , ponieważ w bezpośrednim meczu rzepinianie zremisowali z Wartą 0:0.

Grupa, do której wylosowani zostali gracze Ilanki była bardzo ciężka, ponieważ walczyć musieliśmy z gorzowskimi szkółkami piłkarskimi. W pierwszym meczu pokonaliśmy Spartak II Deszczno 1:0. Bezkonkurencyjni w grupie, jak się później okazało w całym turnieju byli gracze PUKS Maksymilian Gorzów , z którymi przegraliśmy 2:0. Na koniec zmagań grupowych jak wcześniej wspomnialiśmy, zremisowaliśmy 0:0 z AP Wartą Gorzów. W meczu o 5 miejsce pokonaliśmy Czarnych Witnica 3:0.

"Jestem niepocieszony, bo jednym meczem gracze Warty zapewnili sobie awans do półfinału, ale mogliśmy strzelać i my, a tak nie było. Zadowolony jestem z zaangażowania i z tego, że nie odstajemy od gorzowskich szkółek. Graliśmy fajnie i fakt , że straciliśmy tylko dwie bramki w całym turnieju sprawia , że miejsce powinno być wyższe. Muszę pochwalić chłopaków i podziękować za fajny turniej. Warto też wspomnieć o naszym bramkarzu Stasiu Grabowskim Jest to chłopak z rocznika 2004, a grał z chłopakami z rocznika 2002. Byłem pełen podziwu , bo chłopak ma nieprzeciętne umiejętności " - tak podsumował udział w zawodach trener Paweł Sidorowicz.

Grupa A Tabela

1. Spartak Deszczno