Sparring z Falubazem

Kolejny mecz kontrolny przed Nami.W sobotę 25.02,w Zielonej Górze,ekipa Trenera Michniewicza,zmierzy się z najsilniejszym dotąd sparringpartnerem ,drużyną Falubazu Zielona Góra.Gospodarze tego spotkania,w trzecioligowej tabeli,zajmują 13 miejsce z dorobkiem 20 punktów.W minionym tygodniu,rozegrali oni sparring z Formacją Port 2000 ,który zakończył się zwycięstwem teamu z Mostek 0:2.Czy może to napawać umiarkowanym optymizmem ? Okaże się jutro na murawie.

Trener niebiesko białych,najprawdopodobniej będzie miał do dyspozycji pełen skład oraz dwóch testowanych zawodników.Piłkarze  systematycznie "schodzą" z dużych obciążeń,więc teoretycznie powinniśmy zobaczyć lepszą,żywszą i bardziej dynamiczną grę w wykonaniu zawodników z Rzepina.To przedostatni mecz sprawdzający,więc wszyscy liczą na przełamanie przed ligą i pierwsze zwycięstwo w tym roku.Początek jutrzejszego spotkania zaplanowano na godzinę 11:00.Serdecznie zapraszamy do gorącego kibicowania !