RELACJA Z OBCHODÓW 50-LECIA STEINPOL-ILANKI RZEPIN

OBCHODY 50 – LECIA MKS „STEINPOL-ILANKA” RZEPIN rozpoczęły się już 6 czerwca w Miejskim Domu Kultury, kiedy to odbyła się prezentacja wszystkich drużyn reprezentujących barwy Naszego Klubu. Podczas prezentacji przedstawiono krótka historię Ilanki Rzepin a następnie Burmistrz Rzepina - Pan Sławomir Dudzis złożył na ręce Prezesa Klubu Pana Ryszarda Boberskiego kronikę drużyny prowadzoną przed kilkunastoma laty, która do tej pory zajmowała zaszczytne miejsce w archiwach Urzędu Miejskiego oraz nowy egzemplarz - jeszcze niezapisanej kroniki, którą mamy nadzieję, nasza drużyna wypełni wspaniałymi relacjami i samymi sukcesami.

Galeria zdjęć z prezentacji znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Rzepinie. By ją oglądnąć wystarczy kliknąć TUTAJ

W kolejnych dniach z racji obchodów Złotego Jubileuszu odbywały się turnieje piłkarskie dla wszystkich drużyn będących w strukturach Steinpol-Ilanki Rzepin.

14.06. g.16:00 – Turniej Skrzatów - link do galerii TUTAJ

15.06. g. 17:00 – Turniej Żaków - link do galerii TUTAJ

16.06. g. 17:00 – Turniej Orlików - link do galerii TUTAJ

17.06. g. 17:00 – Turniej Juniorów - link do galerii TUTAJ

18.06. g. 17:00- Turniej Trampkarzy - link do galerii TUTAJ

19.06 g. 17:00 – Turniej Młodzików - link do galerii TUTAJ

20.06 (sobota)– Główne obchody 50-lecia MKS „Steinpol – Ilanka” Rzepin - link do galerii TUTAJ

Relacja z obchodów również na portalu lubuskifutbol.pl - kliknij TUTAJ

A obszerny wywiad z trenerem Kamilem Michniewiczem na internetowej stronie gazetalubuska.pl - kliknij TUTAJ

12:00 - 15:00 Dzień Sportu dla dzieci i młodzieży (konkursy sportowe z nagrodami dla wszystkich grup wiekowych, dmuchańce, kolorowanie koszulek itp.)

13:00 - 15:00 – mecz Oldboys Rzepin – TSV Eiche Köpenick Berlin

15:00-16:00 – oficjalne otwarcie imprezy

16:00-18:00 Mecz MKS Steinpol-Ilanka Rzepin – Formacja Port 2000

18:00 – Konkurs Piosenki o tematyce piłkarskiej.

Po koncercie wspólne biesiadowanie

Wszystkie imprezy odbywały się na stadionie przy ul. Poznańskiej.