PRÓBA GENERALNA NA PLUS!!!

K.S. POLKOWICE - ILANKA RZEPIN 3:3 (0:1)

Remisem zakończył się ostatni sparing przez inauguracją rozgrywek o mistrzostwo III ligi! Po dobrej i ambitnej grze, Niebiesko-Biali podzielili się punktami z mocną ekipą K.S. Polkowice! Bramki w tym meczu zdobyli: Marcin Żeno 10' 55' Rzut karny, Rafał Ostrowski 70'. Warto odnotować, że po 7 latach przerwy w bramce Rzepinian ponownie zobaczyliśmy Mateusza Bukowskiego, który zdecydował się pomóc Niebiesko-Białym i dołączył do ekipy na rundę wiosenną! W czwartek ogłoszona zostanie kadra I zespołu oraz zaprezentowani zostaną nowi zawodnicy!
Skład: Tumaszyk (Bukowski80')-Sidorowicz(Ostrowski 46')-Chanas (60'Korman) - Ostrowski (46'Sucharek) - Mierzwa (43' Popkowski) - Adamczewski (80' Chanas) - Siembida - Skrzyński - Ossowski (75' Radkiewicz) - Stefanowicz (46' Nowaczewski) - Żeno (65'Stefanowicz)
W rezerwie pozostali: Berger
Nieobecny: Pawłowski
Za tydzień startuje liga! Na początek czeka nas daleki wyjazd na mecz z bardzo groźną ekipą FOTO-HIGIENY Gać!