Piłkarski rozkład jazdy ;-)

Piłkarski rozkład jazdy  ;-)

W nadchodzącą sobotę,7 października,przy Poznańskiej,miejscowy MKS podejmie piłkarzy z Przylepu.Przyjezdni po ostatnim zwycięstwie z wiceliderem z Krosna Odrzańskiego,przeskoczyli rzepinian w rankingu i zajmują czwartą pozycję w tabeli.Uzbierali do tej pory tyle samo punktów co zespół Ilanki,mają jednak lepszy bilans bramkowy.Rachunek ostatnich spotkań obu drużyn,jest korzystny dla miejscowych.Gracze z Rzepina dwukrotnie wygrywali w konfrontacjach z TS Przylep,dwukrotnie tym samym stosunkiem bramek - 4:1.Przyjezdni natomiast,nie przegrali żadnego z ostatnich 5 meczy na wyjeździe.Można śmiało powiedzieć,że spotkanie to,będzie hitem dziesiątej kolejki,w ramach rozgrywek IV Ligi Lubuskiej.Zapowiadają się spore emocje,których początek jest planowany na godzinę 14:00.Serdecznie zapraszamy :)

Oprócz meczu pierwszego zespołu,swoje zawody rozgrywać będą także:

JUNIORZY

STEINPOL-ILANKA RZEPIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 2017-10-08 15:00 Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin,Lipowa )

TRAMPKARZE

STEINPOL-ILANKA RZEPIN - STAL SULĘCIN 2017-10-08 11:00 Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )

MŁODZICY

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą- - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-10-07 11:00 MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

ŻAKI

I LIGA ŻAKA - Turniej w Rzepinie 8.10.2017 godz. 15:00 przy Poznańskiej