Piłkarska sobota

Już jutro o godzinie 14 na stadionie przy ul. Poznańskiej kolejny mecz w IV lidze lubuskiej rozegra nasz I zespół. Podopiecznych trenera Odziemkowskiego czeka spore wyzwanie, bo ich przeciwnikiem będzie jeden z
faworytów tych rozgrywek ZAP Syrena Zbąszynek. Po kontuzjach, które przytrafiły się naszym zawodnikom w pierwszych kolejkach,sytuacja kadrowa jest napięta. Nasz zespół jednaknie raz pokazywał charakterszczególnie w trudnych sytuacjach. Liczymy, że itym razemchłopcy wybiegną na boisko z odpowiednim nastawieniem.Możemy uchylić rąbka tajemnicy, że w najbliższym spotkaniudo dyspozycji trenera będzie kolejny nowy zawodnik. Kto to taki? Przekonajcie się na własne oczy, odwiedzając jutro stadion przy Poznańskiej :)
Serdecznie zapraszamy do wspierania naszej drużyny!!

Tuż przed meczem I zespołu dokładnie o godz. 10:30na stadion przy ul. Poznańskiej wybiegnie zespół trampkarzy. Drużyna prowadzona przez duet trenerski Błaszczykiewicz/Sidorowicz meczem z Odrą Górzyca
rozpoczyna rozgrywki w swojej lidze. Dla tych młodych chłopaków to będziespore przeżycie móc zagrać przed swoimi starszymi kolegami. Liczymy, że i na tym meczu kibice nie zawiodą i stawią się licznie. Dobry poziom gry z naszej strony gwarantowany, gdyż trzon stanowią chłopcy z rocznika 2004, mający za sobą spore sukcesy w piłce młodzieżowej (krajowe finały Tymbarka w Warszawie 2016, II miejsce na Dobiegniew Cup 2017). Kibicujemy naszym!!