Pewne zwycięstwo Trampkarzy z Orłem Międzyrzecz
Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu zawodników prowadzonych przez trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Blaszczykiewicza kolejne trzy punkty możemy dopisać do dorobku Rzepinian. W niedzielne popołudnie Ilanka Rzepin pokonała u siebie Orła Międzyrzecz 3:0. Wynik mógł być znacznie wyższy, ale mimo nieskuteczności młodzi Ilankowcy zagrali mecz na dużym skupieniu i bardzo przykładali się do przedmeczowych założeń. Rywal nie oddał strzału na bramkę, a to zasługa całego zespołu i jego gry w obronie. Do przerwy Rzepinianie strzelili tylko jednego gola autorstwa Łukasza Litomskiego, który pięknie rozklepał obronę gości z Dominikiem Zielińskim i ten pierwszy zakończył skutecznie akcje golem. Po przerwie Łukasz Litomski strzelił jeszcze dwie bramki. Trzeba docenić dziś gre bramkarza gości ponieważ dzięki jego interwencjom mecz zakończył się wynikiem tylko 3:0.
Gra naszego zespołu cieszyła oko trenerów, bo skonstruowanych zostało kilkanaście akcji, nad którymi ciężko pracuje zespół na treningach. Cieszy fakt , że we wczorajszym meczu zagrało aż 11 zawodników. którzy będą mogli reprezentować drużynę trampkarzy także w przyszłym sezonie. Co daje nadzieje naodegranie jeszcze bardziej znaczącej roli w rozgrywkach tej kategorii wiekowej.
Następny mecz Rzepinianie rozegrają na wyjeździe gdzie zagrają z Celuloza , która jako jedyna do tej pory pokonała nasz zespół i dlatego jedziemy do Kostrzyna z myślą orewanżu za tą porażkę.
Od niedzieli jesteśmy liderem naszej ligi ale aby utrzymać się na szczycie musimy grać skoncentrowani i pracować ciężkoaż do ostatniego meczu.

Skład: Staś Grabowski - Marcin Strozyk, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Patryk Malak - Dominik Zieliński, Jakub Jodłowski, Kacper Lewitzki, Kacper Gajda - Marcin Graczyk - Łukasz Litomski
Zagrali również Aleksander Samoraj , Mateusz Kamiński.