OSTANI MECZ RUNDY JESIENNEJ.

CAŁA ILANKA STAWIA NA FRANKA!!!

Czas Adwentu to czas na odpowiednie przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia. Jest to okres, w którym w wyjątkowy sposób odczuwamy chęć niesienia pomocy innym. Chcielibyśmy w tym miejscu zachęcić całą Rodzinę Ilanki Rzepin do włączenia się w pomoc dla małego Franka, który jest krewniakiem jednego z naszych Trenerów i bardzo na nas liczy.
Franek choruje na mukowiscydozę. Niedawno wyprodukowano urządzenie, które może znacznie poprawić komfort życia Frania – jest to specjalny oczyszczacz powietrza. Ten sprzęt kosztuje około 3 tys. złotych i na tą chwilę jest poza zasięgiem możliwości finansowych jego rodziców. My sportowcy wiemy, że nic nie jest niemożliwe jeśli tylko się bardzo chce. Dlatego wierzymy, że jesteśmy w stanie zebrać tą kwotę przed 6 grudnia !
Zbiórka odbywać się będzie podczas treningów oraz na meczu seniorów, który odbędzie się w sobotę o godzinie 13.00 w Rzepinie przy ul. Poznańskiej.

Dla osób, które osobiście nie będą w stanie wesprzeć naszej akcji a chcą dołożyć swoją cegiełkę zachęcamy do wpłat na numer konta Mamy Frania!

Agnieszka Borysewicz 49 1020 1332 0000 1502 0265 1339

Obowiązkowo z dopiskiem "Cała Ilanka stawia na Franka;-)!"

Poniżej podajemy więcej szczegółowych informacji.

Dla kogo zbieramy?

Franek Borysewicz

Franuś urodził się 14 października 2012 roku . Skończył niedawno 3 latka. Jest bardzo dobrze rozwiniętym chłopcem, wesołym i prawie zawsze uśmiechniętym. Gdyby nie ta ciężka choroba o której nie wszyscy wiedzą to wcale nie widać, że jest chory. Dzięki naszej walce o każdy dzień jego życia i pomocy całej rodziny, przyjaciół oraz ludzi dobrego serca jest szansa, że Franek doczeka wielu radosnych chwil w dorosłym życiu. Jest jeszcze mały i niestety nie może chodzić do przedszkola, a bardzo lubi dzieci, dobrze że ma braciszka z którym może się bawić. Mimo to śpiewa piosenki np. Panie Janie, Stary niedźwiedź mocno śpi, lubi słuchać jak czytamy mu bajki, dużo rozmawia, mówi całymi zdaniami. Razem budujemy z klocków i malujemy. Potrzebujemy zebrać pieniążki na urządzenie o nazwie Therapy Air ion. Jest to perfekcyjny system oczyszczania powietrza, który pomoże Franiowi w oczyszczaniu płuc i oskrzeli.. – powiedziała mama Frania: Agnieszka Borysewicz.

Dlaczego zbieramy - Co to jest mukowiscydoza ?

Franek choruję na ciężka chorobę genetyczną - mukowiscydozę. Chorują na nią głównie dzieci i osoby młode. Mukowiscydoza powoduje wytwarzanie w organizmie chorych gęstego i lepkiego śluzu, który zatyka drogi oddechowe wywołując postępujące wyniszczenie płuc, a w konsekwencji niewydolność oddechową i przedwczesną śmierć. Choroba ta dotyka także narządu układu pokarmowego, w rezultacie czego chorzy wolniej rosną i słabiej przybierają na wadze.

Na co zbieramy ?

Therapy Air Ion - Oczyszczacz Powietrza
Oczyszczacz powietrza służy do usuwania zanieczyszczeń wewnątrz pomieszczeń w jednej chwili. Specjalny, filtr odświeżający usuwa szkodliwe opary i zapach jedzenia lub dym tytoniowy. Toksyczne gazy jak VOCs(toluen, benzen, ksylen, styren), formaldehyd, amoniak, aldehyd octowy i kwas octowy są całkowicie eliminowane (bez dwutlenku węgla i tlenku węgla). Kolosalna ilość wygenerowanych ujemnych jonów pozwala na cieszenie się naprawdę świeżym powietrzem. AG/Apatyt, Anty-Legionella oraz czynnik przeciwbakteryjny to włóknina usuwająca bakterie i Legionella bakcyle, które są w szczególności niebezpieczne dla noworodków. Ekstrakt z liścia miłorzębu japońskiego jest przetwarzany w organizmie po to, by usuwać alergeny, wirusa grypy i bakterie. Urządzenie oczyszcza powietrze w trybie turbo, w bardzo krótkim czasie, jeśli zanieczyszczenie jest wynikiem nadmiernej ilości kurzu lub woni. Świetne urządzenie do walki z Mukowiscydoza a przede wszystkim dające ukojenie dla małego Frania w jego codziennym funkcjonowaniu… Koszt około 3 tys. złotych!

Do kiedy zbieramy?

6.12.2015!

Damy radę;-)???

Wśród naszych najmłodszych Kibiców podczas sobotniego meczu rozlosowana zostanie piłka a autografem znanego i cenionego Trenera Czesława Michniewicza, który pracował min. w takich klubach jak: Lech Poznań, Zagłębie Lubin (Mistrzostwo Polski), Arka Gdynia, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok czy Pogoń Szczecin z którą pracuje do dnia dzisiejszego!
Sobota godzina 13.00