ORLIKI WYGRYWAJĄ TURNIEJ W OŚNIE LUBUSKIM !!!

Z pierwszym miejscem wracają podopieczni Trenera Zdzisława Stonogi z Halowego Turnieju Orlików o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego !!!

Nasi chłopcy rozegrali wspaniały turniej, a to co zafundowali kibicom w serii rzutów karnych, w finale turnieju mocno nadszarpnęło nerwy naszego Trenera. Ale ostatecznie wszystko zakończyło się po naszej myśli i to nasi chłopcy wrócili do Rzepina z I miejscem!

Należy podkreślić, że nie lada wyczynem w finale turnieju popisał się nasz bramkarz Gerard Miąc, który najpierw wspaniale bronił (obronił 5 rzutów karnych), a później sam przesądził losy tej rywalizacji wykorzystując w 8 kolejce decydujący rzut karny!

Dodatkowo Marcin Graczyk został Królem Strzelców Turnieju (5 bramek)!

Tak więc sobota była bardzo udana. Należy podkreślić, że to pierwszy turniej halowy wygrany przez tą grupę wiekową i już drugie z rzędu zawody rozegrane w bardzo dobrym stylu. Ileż to było wcześniej turniejów, z których wracaliśmy ze smutnymi minami... Ale chłopcy i  ich Trener udowadniają, że wytrwałość i systematyczna praca na treningach owocują. Brawo!

A oto nasi bohaterowie: Mateusz Kamiński, Dawid Weychan, Adam Wilgucki, Marcin Graczyk, Kacper Zeman, Oskar Zabierowski, Michał Kort, Gerard Miąc, Dominik Zieliński.

Wyniki naszej drużyny:

Mecze w grupie:

Steinpol Ilanka - Spójnia 3:1  (bramki dla naszej drużyny M. Graczyk, D. Zieliński, M. Kort)

Steinpol Ilanka - Warta Słońsk 2:2 (br. M. Graczyk x 2)

Steinpol Ilanka - Zorza Kowalów 4:1 (br. M.Graczyk x2 , D. Zieliński, A. Wilgucki)

Półfinał:

Steinpol Ilanka - AP "Bosko" Sulęcin 2:0 (br. O.Zabierowski, D. Zieliński)

Finał:

Steinpol Ilanka - UKS Polonia Słubice 2:2 po  rzutach karnych 2:1 (br. O. Zabierowski, D. Zieliński)

Kalsyfikacja końcowa turnieju:

1. MKS Steinpol - Ilanka Rzepin

2. UKS Polonia Słubice

3. Spójnia Ośno Lubuskie

4. AP "Bosko" Sulęcin

5. Progres Gorzów Wlkp.

6. Warta Słońsk

7. Spartak Deszczno

8. Zorza Kowalów

Zdjęcia z turnieju - Ewelina Najder. Dziękujemy !

Powiązana galeria: