II miejsce orlików w Słubicach !

Najlepszy turniej w tym sezonie rozegrała drużyna orlików. Podopieczni trenera Stonogi występowali 09.10 na turnieju w Słubicach zajmując ostatecznie bardzo dobre II miejsce. W turnieju przytrafiła nam się właściwie jedna wpadka w meczu UKS 4 Kostrzyn.  Ale odnotowaliśmy też pierwsze wygrane w sezonie z bardzo dobrymi drużynami Polonii Słubice i Celulozy Kostrzyn.

W najbliższą niedzielę turniej w Sulęcinie ale już dzisiaj można powiedzieć, że drużyna prezentuje się nadspodziewanie dobrze. Oby tak dalej!

Drużyna zagrała w składzie: Kacper Zeman, Oliwier Ciesielski, Stanisław Sikora, Antoni Kryk, Kajetan Nikodem, Tomasz Kamieniarz, Radek Karatysz, Mateusz Graczyk, Igor Plachimowicz, Sebastian Zaremba .

Wyniki naszej drużyny:

MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN : CELULOZA KOSTRZYN 2:0