II i V miejsce Młodzików w Ośnie Lubuskim

W ubiegłą niedzielę w Ośnie Lubuskim o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego rywalizowały dwie drużyny Młodzików naszego klubu. Ostatecznie w gronie 8 zespołów zajęliśmy II i V miejsce co biorąc pod uwagę braki kadrowe w jednej jak i drugiej drużynie należy uznać za spory wyczyn.

Steinpol - Ilankę A Rzepin, prowadzoną przez trenera Wiktora Błaszczykiewicza reprezentowali: Franek Kryk (1bramka), Kacper Woroniec, Marcin Stróżyk, Bartek Graczyk,  Konrad Kaliciak, Filip Ignaszewski (3bramki).

W Steinpol-Ilance B, którą kierował trener Andrzej Pawłowski zagrali: Staś Grabowski, Kacper Lewitzki (3bramki), Maciek Nowacki, Bartek Woźniak (1 bramka), Kacper Gajda (2bramki), Fabian Żygielewicz (5bramek).

Miło nam poinformować, że najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Staś Grabowski. Gratulacje!

Tabela końcowa turnieju:

1. UKS Polonia Słubice

2. MKS Steinpol - Ilanka B Rzepin

3. Czarni-Browar Witnica

4. Toroma Torzym

5. MKS Steinpol - Ilanka A Rzepin

6. Spójnia Ośno Lubuskie

7. Zorza Kowalów

8. Odra Górzyca

Relacja i zdjęcia z turnieju Wojtek Lewitzki. Dziękujemy!!

Powiązana galeria: