Fotel wicelidera utrzymany

Kolejny raz rzepinscy kibice nie mogli narzekac na nude w meczu Ilanki Rzepin z Czarnymi Witnica. Mimo, ze tym razem nie wpadlo tyle goli co tydzien temu,to mecz obfitowal w wiele ladnych akcji, wiele sytuacji bramkowych, mnóstwo stalych fragmentów a takze aktorskiej gry na czas przeciwnikow. Pierwsza polowa meczu,bez wyraznej przewagi którejś z drużyn.W tej odsłonie obie ekipy próbowały rozgrywać piłkę i przedostać sie pod bramke rywala. 2 groźnych kontry Czarnych i kilka  dogodnych sytuacji ilankowców (w tym 2 strzaly do pustej opuszczonej przez bramkarza przyjezdnych bramki).Niestety gole w pierwszej polowie nie padły. Druga cześć spotkania rozpoczyna sie źle dla naszych. W zdawałoby się niegroźnej sytuacji po strzale z ok 16 m piłka wpada nad głową Bukowskiego do siatki. Utrata gola podrażniła ambicje naszych, ktorzy rzucili sie na przeciwnika w celu odrabiania strat. W tym dniu niestety szczescie bylo przy pilkarzach z Witnicy. Niezliczona liczba sytuacji bramkowych a piłka nie chciała wpaść do bramki. To obrońcy zatrzymywali naszych to pilka zmierzająca do bramki po rykoszecie przelatuje tuż obok slupka lub strzaly naszych broni bramkarz przyjezdnych. Jedną z tych sytuacji wykorzystał Andrzej Pawłowski, ktory najwyżej wyskoczył w polu karnym do dośrodkowania i strzałem glowa pokonuje bramkarza Browaru. Do końca meczu obraz gry się nie zmienił nasi uporczywie dążyli do strzelenia zwycięskiego gola.Po ładnym ambitnie i mądrze rozegranym meczu naszych niestety tylko remisujemy z Witnicą. Za tydzień dojdzie do meczu na szczycie tabeli. Walka toczyć sie bedzie o fotel wicelidera po pierwszej rundzie rozgrywek. Przeciwnikiem Ilanki bedzie zespól Lubuszanina Drezdenko. Serdecznie zapraszamy dopingować naszych.
Skład: Bukowski Ossowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Adamczewski Kasik Radkiewicz Pawłowski Sawiak Pietruszyński
Gral także Stefanowicz
W rezerwie pozostali: Nowaczewski Popkowski Paczkowski Krasucki