Dobry początek rundy wiosennej Juniorów

Podopieczni trenera Dawida Chanasa dobrze rozpoczęli rundę wiosenną i pokonując w piątkowe popołudnie Odrę Górzyca 3:1. Mecz może nie zachwycił poziomem ale pozytywny jest fakt, że po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej kontrolowaliśmy grę i spokojnie "dowieźliśmy" wynik spotkania do końca. Widać jeszcze braki w czuciu piłki, liczymy że się to zmieni po kolejnych treningach na ul. Lipowej.

Nasz klub w tym meczu reprezentowali: Karol Bocheński, Denis Janas, Bartek Taracha, Patryk Wilimber, Michał Zieliński, Jakub Ostolski, Marcel Leśkiewicz, Antek Rożnowski, Szymon Radkiewicz, Dawid Berger, Oskar Wizowski, Marcin Radkiewicz, Kacper Wizowski, Adrian Grauwinkel, Rafał Waraksa.

Bramki: Dla gospodarzy: Karol Bocheński 6', Bartek Taracha 12', Jakub Ostolski 87'. Dla Gości: Daniel Dąbrowski 17'.

Przemkowi Radkiewiczowi dziękujemy za zdjęcia.

Powiązana galeria: