Derby dla Ilanki

Mocno zmotywowani przez trenera Daniela Odziemkowskiego na mecz ze Spojnia Ośno Lubuskie wyszli nasi zawodnicy w niedzielne przedpołudnie. Determinacja i zaangażowanie przełożyło sie na pełne zdominowanie przeciwników. Mecz od początku do końca był pod kontrolą naszych którzy raz za razem nękali obrońców i bramkarza Spójni ładnymi akcjami ofensywnymi. W efekcie w 36 min Adamczewski strzela zza pola karnego i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, które utrzymuje się do przerwy. Po wznowieniu gry nasi nie spuszczali z tonu i dalej zaciekle dążyli do strzelenia kolejnych bramek. Efektem tego było wiele sytuacji bramkowych z których dwie zostały zamienione na gole przez Stefanowicza w 67 min i Pawłowskiego, który wykorzystał rzut karny po faulu na Stefanowiczu. Mecz jak przystało na derby obfitował w wiele walki i zdecydowanej męskiej gry efektem czego zawodnicy upominani byli przez sędziego żółtymi kartonikami a i w efekcie drugiej żółtej kartki zawodnik z Ośna obejrzał czerwień.
W kolejną sobotę czeka naszych trudne zadanie bo przyjeżdża do Rzepina aktualny lider tabeli Warta Gorzów dlatego zapraszamy wszystkich kibiców na mecz w celu wspierania naszych z trybun i pomocy w osiagnieciu zwycięstwa. Warto odnotować iż udany debiut w naszej drużynie zaliczył nowy zawodnik Vladyslav Pohorilyy. Liczymy na kolejne dobre mecze! Powodzenia Vlad!
Skład: Bukowski, Kawecki, Chanas, Sidorowicz, Sawiak, Pohorilyy, Adamczewski, Pawłowski, Stefanowicz, Popkowski, Nowaczewski.
Grali także Wizowski, Pietruszyński, Mierzwa, Krasucki.
W rezerwie pozostał Ossowski.