Budowlani gościnni w Lubsku
W dzisiejszym meczu podopieczni trenera Daniela Odziemkowskiego w pełni zrehabilitowali sie po ostatniej porażce wygrywajac na wyjeździe z zespołem Budowlanych Lubsko. Mecz zaczął sie bardzo optymistycznie dla naszych. Juz w pierwszych chwilach mielismy dogodne sytuacje do strzelenia gola a jedna z nich wykorzystał z zimną krwią Dawid Chanas. W kolejnych minutach mecz toczył sie pod nasza kontrolą, stwarzalismy wiele 100% sytuacji jednak zadna z nich nie zostala zakonczona zdobyciem gola. Gospodarze z biegiem czasu w pierwszej połowie nabierali animuszu i determinacji do zdobycia wyrównującej bramki. Stanęli przed taka szansa bo w 27 minucie w sytuacji sam na sam z naszym goalkeeperem znalazł się zawodnik z Lubska. Tu jednak skuteczną interwencją popisał się nasz bramkarz. Nie minęła minuta od tej sytuacji i bylo juz 0-2. Skladna akcje zespolu wykończył technicznym strzałem w długi róg Maciej Ossowski. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Druga część spotkania to wiele ciekawych zagrań i sytuacji  z których mogły paść gole zarówno dla gospodarzy,jak i przyjezdnych. Niemniej jednak wynik nie uległ juz zmianie i ostatecznie wynik brzmiał 0-2 dla graczy rzepińskiego MKS-u.
GRATULACJE OBY TAK DALEJ !
Sklad: Aleksandre Ossowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Adamczewski Pawłowski Pietruszyński Sawiak Kawecki Stefanowicz
Grali także: Krasucki Nowaczewski Nowak