Bardzo dobry występ Skrzatów starszych w Sulęcine

Dzisiaj swój turniej w Sulęcinie na zaproszenie tamtejszej PAP Bosko Sulęcin rozgrywały Skrzaty starsze. Drużyna trenera Orczyka rozegrała świetne zawody wygrywając 3 mecze i remisując dwa. Warto dodać, że tym razem poza seryjnie strzelającym gole Michałem, prawie wszyscy chłopcy wpisali się na listę strzelców, a w bramce swoje umiejętności potwierdził Piotrek. Brawa należą się nam także za to, że praktycznie za każdym razem próbowaliśmy rozgrywać piłkę od własnej bramki, a akcja przeprowadzona przez Michała i Filipa w meczu z SAP Słubice, po którym ten drugi zdobył gola spowodowała, że trybuny oszalały. Tak trzymać!
W turnieju zagrali: Piotr Begier, Maksymilian Borkowski, Michał Dylewski, Filip Choina, Oliwier Gwoździk, Aleksander Przybylski, Bartosz Klimkiewicz, Mateusz Kozakiewicz
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji transportu.