5 miejsce w turnieju Colloseum CUP Trampkarzy

Bardzo pracowity weekend mieli zawodnicy Trampkarzy Ilanki Rzepin. Turniej Colloseum CUP rozgrywany był na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Słubicach. Czas gry 2x30minut. Początkowo pierwszy mecz Rzepinian miał być rozegrany w piątek, ale na prośbęFalubazu Zielona Góra mecz ten został przesunięty na sobotę. Zatem w pierwszej kolejce zmierzyliśmy się z Polonią Słubice. Po dobrym meczu pokonaliśmy rywali 4:0. Bramki strzelali Łukasz Litomski 2, Jakub Jodłowski i Kacper Lewitzki. Po godzinnym odpoczynku czekało nas zaległe spotkanie z Falubazem Zielona Góra. Niestety tym razem nie podołaliśmy rywalowi i mecz skończył się wynikiem 3:0 dla Falubazu. Trzecie starcie to mecz z Arkonią 2003 Szczecin. Wynik końcowy to 5:2 dla Szczecinian. Bramki strzelił Łukasz Litomski. Niestety zabrakło w tym meczu sił, ale nasi chłopcy dzielnie walczyli.

W niedzielę zostały rozegrane finały turnieju Colloseum CUP. Młodzi Ilankowcy pokonali w meczu o 5 miejsce Arkonie 2004 Szczecin 3:1. Bramki Strzelił Łukasz Litomski. Dzięki swojej wysokiej skuteczności Łukasz Litomski mógł się cieszyć z koronykróla strzelów turnieju. Gratulujemy!!

Ilanka Rzepin - Polonia Słubice 4:0

6. Arkonia 2004 Szczecin

7. Gwiazda Bydgoszcz

8. Polonia Słubice

Serdeczne podziękowania dla Państwa Lewitzkich, dla Państwa Gajda, dla Państwa Wójcik, dla Pana Kryka i Pana Stolarka za pomoc w transporcie i wspieranie całego zespołu.

Podziękowania również dla organizatorów Colloseum Cup za świetną organizację turnieju.

Turniejowa kadra Ilanki Rzepin:

Staś Grabowski, Patryk Malak, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Franciszek Kryk, Jakub Jodłowski, Filip Ignaszewski, Kacper Lewitzki, Marcin Graczyk, Olek Samoraj, Łukasz Litomski, Mateusz Kamiński, Adam Wilgucki, Kacper Gajda.