3 miejsce Trampkarzy w Fürstenwalde.
Bardzo udany występ aczkolwiek z niedosytem zanotowali trampkarze Ilanki Rzepin prowadzeni przez Pawła Sidorowicza i Wiktora Blaszczykiewicza. Rzepinianie po zaciętych i widowiskowych meczach zajęli 3 miejsce w turnieju halowym Pneumant Cup w niemieckim Fürstenwalde. W fazie grupowej zanotowalismy dwa zwycięstwa i jeden remis i z dorobkiem 7 punktów wyszlismy z grupy z pierwszego miejsca. Pechowo w półfinale przegralismy z Blau Waiß Heinersdorf 1:0, a w meczu o 3 miejsce po najciekawszym i najbardziej zaciętym meczu turnieju pokonaliśmy po rzutach karnych Union Frankfurt 2:0. Dwa karne pięknie obronił Staś Grabowski , co istotne ten sam zawodnik wykonał skutecznie jeden z rzutów karnych tak jak i Jakub Jodłowski. Cały zespół wypadł bardzo dobrze i należy się z tego cieszyć. Turniej wygrała ekipa Victorii Seelow.
Miło nam poinformować, że Stasiu Grabowski został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Wyniki i Tabela Grupa A:

Łukasz Litomski

Final:
Victoria Seelow - Blau Weiß Heinersdorf 1:1 k. 2:1

Skład Rzepinian- Staś Grabowski, Aleksander Wójcik, Kacper Dąbrowski, Jakub Jodłowski, Kacper Lewitzki, Filip Ignaszewski, Franek Kryk, Łukasz Litomski, Kacper Gajda.

Serdeczne podziękowania dla państwa Anny i Wojciecha Lewitzkich oraz Pana Artura Gajdy za pomoc w transporcie.