Żaki starsze nadal w bardzo dobrej formie
W minioną niedzielę podopieczni trenera Mikołaja Kaweckiego podejmowali Celulozę Kostrzyn.Po wyrównanym meczu udaje nam się zwyciężyć 6:5. To był dobry mecz dla naszych chłopców. Sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie, ale cały czas kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń.Mecz stał na naprawdę wysokim poziomie jak na grupę żak. Pełno akcji indywidualnych, fantastycznych dryblingów (sumiennie pracujemy nad tym elementem gry na treningach), wspaniałych akcji drużynowych. Świetne widowisko dla każdego kibica. Dopiero w ostatniej kwarcie przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoje stronę.
Chociaż wyniki w tej grupie wiekowej nie są rzeczą najważniejszą, to jednak nie sposób nie wspomnieć, że po tym meczu wskakujemy na fotel lidera :)
Brawo drużyna! Teraz dalszą pracą na treningach musimy udowodnić, że nasze ostatnie dobre występy to nie przypadek.
Grali:Papież , Polcyn , Andrejczuk , Borsa , Żygilewicz , Weryszko , Kasik , Łastowski.