Udany rewanż Orlików

W kolejnym spotkaniu rundy rewanżowej nasz zespół pokonał Spójnię Ośno Lubuskie 7:3.

Był to udany rewanż za porażkę 5:6 w pierwszej rundzie i wynik spotkania mógł być jeszcze okazalszy, gdyby zmiennicy zagrali bardziej odpowiedzialnie. Kolejny raz przekonaliśmy się, że potencjał drużyny oceniamy nie po zawodnikach podstawowych ale po zawodnikach rezerwowych i to oni muszą dawać dobre zmiany, żeby utrzymać optymalny poziom gry.

Pocieszającym faktem jest to, że większość zawodników zapisała się na liście zdobywców bramek.

Skład drużyny: Wiktor Łobaczewski, Ignacy Antonik, Radosław Radkiewicz, Olivier Siniawski, Antek Waszczyszyn, Nikola Wysokińska, Daniel Ciesielski, Krzysztof Nastulski, Szymon Kamiński.