Orliki w Eisenhuttenstadt

19 maja, na zaproszenie drużyny z Niemiec uczestniczyliśmy w turnieju orlików, gdzie jako jedyni z Polski rywalizowaliśmy z pozostałymi zespołami.

Turniej nie ułożył się po naszej myśli, gdyż w fazie grupowej przegraliśmy dwa pierwsze spotkania 0:1, by w następnym zremisować 1:1. Ostatni mecz grupowy przegrywamy 0:2 i zajmujemy ostatnie miejsce w grupie. W spotkaniu o dziewiąte miejsce gramy zdecydowanie lepiej i skutecznie kończymy swoje akcje. Wynik meczu 4:0.

Niewątpliwie na końcowy wynik turnieju miał wpływ krótki czas gry (10 min.), gdzie błędy w obronie i brak skuteczności są niewybaczalne.

Podsumowując nasz występ należy powtórzyć banalne stwierdzenie, że zawodnicy muszą w każdym spotkaniu być skoncentrowani od początku do końca każdego meczu i konsekwentnie realizować wcześniej ustalone założenia.

Mamy nadzieję, że nauka ,,nie pójdzie w las” i kolejne doświadczenie zebrane na boisku wzmocni w przyszłości nasz zespół.

Skład drużyny: Wiktor Łobaczewski, Igor Wąsowicz, Radosław Radkiewicz, Olivier Siniawski, Antek Waszczyszyn, Nikola Wysokińska, Daniel Ciesielski, Krzysztof Nastulski, Szymon Kamiński.