"Tęczowo" w Słubicach
Kolejny test mecz podopiecznych Daniela Odziemkowskiego z Tęczą Krosno Odrzańskie pokazal ze nasz zespól musi jeszcze poprawic kilka elementów rzemiosła piłkarskiego. Należy głównie popracować nad dokładnością szczególnie pierwszego podania po odbiorze pilki jak również nad odwaga do podejmowania i doskonaleniem pojedynkow 1 na 1 zarówno w polu karnym przeciwnika oraz w bocznych strefach boiska. Mecz rozgrywany byl o nietypowej porze bo o 8.30 ale stał na wysokim 4 ligowym poziomie. Akcje toczyly sie w szybkim tempie, oba zespoły skrupulatnie realizowały założenia taktyczne. Większą dokładnością i determinacją wykazał sie jednak zespół Tęczy, który bezlitośnie wykorzystał swoje okazje do strzelenia gola. Zarowno piersza jak i druga bramka padła po dośrodkowaniu piłki w nasze pole karne gdzie za pierwszym razem zabrakło koncentracji w kryciu 1 na 1 natomiast przy drugiej zabraklo asekuracji na przedpolu po wygranym powietrznym pojedynku przez naszych defensorow. W pierwszej połowie nasi też stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje bramkowe jednak nie potrafiliśmy zamienić ich na zdobycz bramkową. W drugiej części tempo gry nie spadło choć jeden i drugi zespół popełniał wiecej błędów w defensywie w wyniku czego zaobserwować można było wiecej sytuacji do strzelenia gola. Niestety w tej części gry ponownie skuteczniejszi byli zawodnicy z Krosna. Ostatecznie wynik brzmi 3-0 dla Teczy Krosno Odrzańskie.
Dziękujemy wszystkim kibicom,którzy postanowili wcześnie wstać i dopingować swoją drużynę !
Skład pierwsza połowa:
Silviarios Popkowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Kawecki Adamczewski Ossowski Nowaczewski Łowiecki Pawłowski
Druga połowa:
Silviarios Popkowski Chanas Sidorowicz Mierzwa/HadaHang Kawecki Adamczewski Pawłowski Krasucki Ossowski/Nowak Pietruszyński