Sparringowa sobota - aktualizacja

Daty gier kontrolnych,często z różnorakich powodów się zmieniają.W tym przypadku powód jest banalny.Omyłkowo poinformowano naszego kierownika drużyny Krzysztofa Skrzyniarza,że sparring z Tęczą Krosno Odrzańskie,jest możliwy do rozegrania o godzinie 11:00.Niestety termin ten jest zajęty,co powoduje przesunięcie zawodów na godzinę 8:30.Tym samym kibice będą musieli spać krócej,żeby móc dopingować swoją drużynę a godzina rozpoczęcia sprawia,że będzie to najprawdopodobniej najwcześniej rozegrane spotkanie w historii klubu.Mając nadzieję,iż nic więcej w kwestii tego test meczu się nie zmieni,serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym bezprecedensowym wydarzeniu.Słubice,sztuczna nawierzchnia,sobota 10.02.2018,godzina 8:30.