Świąteczny prezent

Idealną niespodziankę sprawili sobie,ale przede wszystkim kibicom rzepińskiego futbolu,podopieczni Daniela Odziemkowskiego,w dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu rozegranym w Zbąszynku. Od samego początku nasz zespół skrupulatnie realizował nakreślony przez trenera plan na ten mecz,efektem czego już w pierwszych minutach były klarowne sytuacje bramkowe. Nasi raz po raz zagrażali bramce Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej.W konsekwencji,po brutalnym faulu na wychodzącym sam na sam Sawiaku,arbiter podyktował rzut karny. "Jedenastkę" z zimna krwią wykorzystał Pawłowski. Wola walki o każdą piłkę sprawiła,że z sytuacji,która na pierwszy rzut oka nie miała szans powodzenia,padła ładna bramka strzelona z okolic 16 metra przez Stefanowicza. Do końca pierwszej części spotkania niebiesko-biali całkowicie kontrolowali sytuacje na boisku. Po przerwie rzepińscy piłkarze dalej kontynuowali wyniszczającą w tym dniu dla przeciwnika strategię.Doslownie co kilka minut stwarzaliśmy sobie dogodne do strzelenia gola sytuacje, z których 4 zostały wykorzystane. Strzelali Sawiak x2,Pokowski oraz Adamczewski.Ostatecznie gromimy ZAP na ich terenie aż 0:6 i zaznaczyć trzeba,że przy lepszej skuteczności wynik mógłby być jeszcze wyższy.
Teraz piłkarzy Ilanki czeka zasłużony odpoczynek, który nie będzie trwał jednak długo,bo już w najbliższą środę tj. 04.04.2018r. o godz.16:00 rozegrają kolejny, tym razem pucharowy mecz, który odbędzie się w Żarach.

Skład: Alexandre,Popkowski,Chanas,Sidorowicz,Mierzwa,Adamczewski,Kawecki,Pietruszyński,Sawiak,Pawłowski,Stefanowicz
Grali takze: Krasucki,HadaKang,Nowaczewski,Nowak

W imieniu Zarządu,Sztabu Szkoleniowego,Piłkarzy oraz wszystkich związanych z MKS Ilanką Rzepin,życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt !