Piłkarski rozkład jazdy

W nadchodzący weekend w Rzepinie kolejne piłkarskie zmagania.Derbowe pojedynki MKS-u oraz Ośniańskiej Spójni zawsze budziły spore emocje.Tym razem zapewne nie będzie inaczej.Goście do tej pory rozegrali 18 meczy i gromadząc 21 punktów lokują się na 10 miejscu w tabeli.Niebiesko-biali po 19 spotkaniach,mają na koncie 34 oczka i w tym momencie fotel wicelidera.W historii 5 ostatnich bezpośrednich spotkań,górą niezmiennie byli gracze Ilanki,więc z pewnością zawodnicy z Ośna zrobią wszystko,by przerwać passę zwycięstw rzepińskiego klubu.Zawody rozpoczną się punktualnie o 14:00,w nadchodzącą sobotę 7 kwietnia,na obiekcie przy Poznańskiej.

W niedzielę na tym samym obiekcie swoje mecze rozegra młodzieżówka Ilanki.O godzinie 11:00 młodzicy podejmą swoich rówieśników z UKS Polonii II Słubice a o godzinie 13:00 orliki zagrają z przedstawicielami Stali Sulęcin.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania zarówno seniorom jak i młodym nadziejom rzepińskiej piłki.