Podział punktów u trampkarzy

Niestety tylko remis padł w meczu I ligi trampkarza , gdzie Steinpol Ilanka Rzepin u siebie zremisowała z Pogonią Krzeszyce 1:1. Bramkę tracimy z rzutu wolnego dość przypadkowo, ponieważ nasz zawodnik miał juz piłkę na nodze, ale mówiąc po piłkarsku piłka przelała sie po nodze i niestety tracimy gola i przegrywamy do przerwy 0:1. Wynik mógł być inny lecz celowniki rzepinian były rozregulowane , raz trafiamy w poprzeczkę i po rzutach różnych uderzamy obok branki lub dobrze interweniuje bramkarz Pogoni. Druga polowa to przewaga młodych Ilankowcow , ale tego dnia nie mamy szczęścia do wykończenia akcji. Bramka wpada po ostatniej akcji meczu , gdzie z rzutu wolnego uderzył Kuba Maslij , bramkarz wybija piłkę przed siebie, dopada do futbolowki Dawid Praisner i strzela gola wyrównującegoustalając wynik meczu.

Staś Grabowski - Aleksander Wójcik, Dawid Praisner, Kacper Dąbrowski, Jakub Jodłowski - Jakub Maslij, Filip Ignaszewski, Gracjan Krasucki, Kacper Lewitzki - Łukasz Litomski
Zagrali również: Bartek Graczyk, Daniel Zarychta, Alan Rychlik, Jakub Suski

"Dzisiaj jestem średnio zadowolony , bo mecz był do wygrania , a niestety rywalowi się bardziej chciało niż nam. Jak nie potrafisz wygrać to przynajmniej zremisuj i tak było dzisiaj. Nie potrafię odpowiedzieć co było przyczyną słabszej gry dzisiaj , ale na pewno brakowało koncentracji w niektórych sytuacjach. Szkoda , nadal gonimy przód, jeszcze trzy mecze i w każdym musimy walczyć do końca" - tyle trener Ilanki Paweł Sidorowicz.