Czwarty turniej Żaków w grupie mistrzowskiej

Kolejny turniej Żaków starszych – jest dobrze ale stać nas na więcej…

Czwarty turniej starszych żaków, w grupie mistrzowskiej odbył się 20 maja w Gorzowie, a organizatorem tym razem był miejscowy klub Stilon.

Nasza drużyna rozegrała dobre zawody i tylko słabsza postawa napastników nie pozwoliła na pełnię zadowolenia z poziomu gry całego zespołu. Turniej jak zwykle nie miał swojego faworyta i każdy z zespołów mógł powalczyć o końcowy sukces. Zwycięstwo jednak przypadło zespołowi UKS 4 Kostrzyn, który dzięki temu powiększył swój dorobek do sześciu punktów przewagi i prowadzi przed naszą drużyną w ogólnej klasyfikacji po czterech turniejach.

Wyniki naszego zespołu:

Ilanka Rzepin - Stilon 3:0

Ilanka Rzepin – Maksymilian 2:0

Ilanka Rzepin - Chemik 0:0

Ilanka Rzepin - Progres 3:1

Ilanka Rzepin - UKS 4 Kostrzyn 1:2

Skład drużyny: Igor Stępniak, Wiktor Łobaczewski, Krzysiu Nastulski, Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski, Olivier Siniawski, Filip Zieliński, Bartek Wierzchowski, Jaś Łastowski.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. UKS 4 Kostrzyn 13 pkt. 13:5

2. Ilanka Rzepin 10 pkt. 9:3

3. Progres Gorzów Wlkp. 10 pkt. 10:7

4. Chemik Gorzów Wlkp. 7 pkt. 16:5

5. Stilon Gorzów Wlkp. 3 pkt. 4:12

6. Maksymilian Gorzów Wlkp. 0 pkt. 1:10

Do zakończenia rozgrywek zostały dwa turnieje. Życzmy naszemu zespołowi dobrych wyników i wielu sportowych wrażeń!