Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Odra Bytom Odrzański |
2:1 | Promień Żary |
||||
Korona Wschowa |
3:1 | Dąb Sława-Przybyszów |
||||
ŁKS Łęknica |
3:8 | MLUKS Dwójka MOS Gubin |
||||
UKS Czarni Żagań |
5:2 | AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
||||
LECH SULECHÓW |
0:2 | Pogoń Świebodzin |
||||
AP III M. Murawskiego Z. Góra |
6:2 | TS Przylep |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
MLUKS Dwójka MOS Gubin |
8:4 | UKS Czarni Żagań |
||||
Dąb Sława-Przybyszów |
0:3 | ŁKS Łęknica |
||||
Promień Żary |
1:4 | Korona Wschowa |
||||
TS Przylep |
9:3 | AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
||||
AP III M. Murawskiego Z. Góra |
12:1 | LECH SULECHÓW |
||||
Pogoń Świebodzin |
- : - | Odra Bytom Odrzański |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Korona Wschowa |
6:1 | Pogoń Świebodzin |
||||
ŁKS Łęknica |
0:16 | Promień Żary |
||||
UKS Czarni Żagań |
0:3 | Dąb Sława-Przybyszów |
||||
Odra Bytom Odrzański |
1:0 | AP III M. Murawskiego Z. Góra |
||||
LECH SULECHÓW |
4:2 | TS Przylep |
||||
AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
2:6 | MLUKS Dwójka MOS Gubin |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AP III M. Murawskiego Z. Góra |
2:1 | Korona Wschowa |
||||
LECH SULECHÓW |
- : - | Odra Bytom Odrzański |
||||
Promień Żary |
- : - | UKS Czarni Żagań |
||||
Pogoń Świebodzin |
- : - | ŁKS Łęknica |
||||
TS Przylep |
- : - | MLUKS Dwójka MOS Gubin |
||||
Dąb Sława-Przybyszów |
- : - | AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Korona Wschowa |
- : - | LECH SULECHÓW |
||||
ŁKS Łęknica |
- : - | AP III M. Murawskiego Z. Góra |
||||
UKS Czarni Żagań |
- : - | Pogoń Świebodzin |
||||
MLUKS Dwójka MOS Gubin |
- : - | Dąb Sława-Przybyszów |
||||
Odra Bytom Odrzański |
- : - | TS Przylep |
||||
AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
- : - | Promień Żary |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Promień Żary |
- : - | MLUKS Dwójka MOS Gubin |
||||
Odra Bytom Odrzański |
- : - | Korona Wschowa |
||||
LECH SULECHÓW |
- : - | ŁKS Łęknica |
||||
AP III M. Murawskiego Z. Góra |
- : - | UKS Czarni Żagań |
||||
TS Przylep |
- : - | Dąb Sława-Przybyszów |
||||
Pogoń Świebodzin |
- : - | AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Korona Wschowa |
- : - | TS Przylep |
||||
Dąb Sława-Przybyszów |
- : - | Promień Żary |
||||
ŁKS Łęknica |
- : - | Odra Bytom Odrzański |
||||
UKS Czarni Żagań |
- : - | LECH SULECHÓW |
||||
MLUKS Dwójka MOS Gubin |
- : - | Pogoń Świebodzin |
||||
AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
- : - | AP III M. Murawskiego Z. Góra |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Korona Wschowa |
- : - | ŁKS Łęknica |
||||
Odra Bytom Odrzański |
- : - | UKS Czarni Żagań |
||||
TS Przylep |
- : - | Promień Żary |
||||
LECH SULECHÓW |
- : - | AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
||||
Pogoń Świebodzin |
- : - | Dąb Sława-Przybyszów |
||||
AP III M. Murawskiego Z. Góra |
- : - | MLUKS Dwójka MOS Gubin |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Dąb Sława-Przybyszów |
- : - | AP III M. Murawskiego Z. Góra |
||||
ŁKS Łęknica |
- : - | TS Przylep |
||||
UKS Czarni Żagań |
- : - | Korona Wschowa |
||||
MLUKS Dwójka MOS Gubin |
- : - | LECH SULECHÓW |
||||
Promień Żary |
- : - | Pogoń Świebodzin |
||||
AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
- : - | Odra Bytom Odrzański |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Korona Wschowa |
- : - | AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
||||
ŁKS Łęknica |
- : - | UKS Czarni Żagań |
||||
Odra Bytom Odrzański |
- : - | MLUKS Dwójka MOS Gubin |
||||
TS Przylep |
- : - | Pogoń Świebodzin |
||||
LECH SULECHÓW |
- : - | Dąb Sława-Przybyszów |
||||
AP III M. Murawskiego Z. Góra |
- : - | Promień Żary |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Dąb Sława-Przybyszów |
- : - | Odra Bytom Odrzański |
||||
UKS Czarni Żagań |
- : - | TS Przylep |
||||
MLUKS Dwójka MOS Gubin |
- : - | Korona Wschowa |
||||
Promień Żary |
- : - | LECH SULECHÓW |
||||
AP IV M. Murawskiego Z. Góra |
- : - | ŁKS Łęknica |
||||
Pogoń Świebodzin |
- : - | AP III M. Murawskiego Z. Góra |