Zwycięstwo w Lubniewicach

Pewne zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze Ilanki Rzepin, gdzie w Lidze Trampkarza Rzepinianie pokonali Lubniewiczanke 5:0. Dobra gra Ilanki przełożyła się na wynik, ale trenerzy mieli parę zastrzeżeń do swoich zawodników ponieważ brakowało wykończenia w niektórych akcjach. Był moment , ze w ciągu kilku minut nasi obijali kilkakrotnie poprzeczkę bądź nie trafiali w ogóle w bramkę z tak zwanych setek i to koniecznie musimy poprawić. Jak przyznał trener Paweł Sidorowicz, w tym meczu skupialismy się na próbie rozgrywania akcji, schematów. Kilka akcji mogło się podobać.
W następnym meczu juz nie będzie tak łatwo. Przyjedzie bowiem lider rozgrywek UKS Dwójka Kostrzyn , która tak jak nasz zespół ma 12 punktów. Mamy nadzieję, że obie drużyny udowodnią dobrą grą, że nie bez przyczyny przewodzą w ligowej tabeli. Serdecznie zapraszamy kibiców w niedziele o 13:00 na boisko przy ul. Lipowej.

Lubniewiczanka Lubniewice - Ilanka Rzepin 0:5 (0:1)

Bramki strzelali: Alan Rychlik 2, Jakub Jodłowski 2, Bartłomiej Woźniak.