WYNIKI DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH.

Za nami kolejny weekend i kolejne ligowe emocje z drużynami młodzieżowymi naszego Klubu. W ten weekend nie grała tylko drużyna juniorów starszych. Weekend w wykonaniu naszych drużyn można zaliczyć do udanych.

Poniżej wyniki naszych zespołów.

TRAMPKARZE

ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STEINPOL-ILANKA RZEPIN   2 - 3

Bramki: Kamil Jodłowski, Mateusz Krok-Adamski i Kryspin Donaj.

Skład: Denis Janas, Kryspin Donaj, Adrian Grauwinkel (35. min. Marcel Jurkiewicz), Kamil Jodłowski, Mateusz Krok-Adamski, Marcel Leśkiewicz, Antoni Rożnowski, Marcin Suski, Kacper Wizowski, Patryk WIzowski i Michał Zieliński.

MŁODZIKI

LUBNIEWICZANKA LUBNIEWICE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN   0 - 10

Bramki: Michał Żurek - 4, Sebastian Białek - 3, Jakub Kowalczyk, Krystian Urbański i Izabela Leśniewska.

Skład: Kacper Woroniec, Paweł Jodłowski, Jakub Suski, Jakub Kowalczyk, Wojciech Hyży, Sebastian Białek, Krystian Urbański, Adam Wójcik i Michał Żurek.

Rezerwa: Konrad Kaliciak, Izabela Leśniewska, Bartosz Graczyk, Emil Wojtal i Hubert Kotowski.

ORLIKI

Przedostatni turniej w cyklu ligowych rozgrywek orlików w II grupie rozegrany został w Torzymiu. Po raz kolejny nasza I drużyna udowodniła swoją przewagę nad pozostałymi zespołami zdecydowanie wygrywając rozgrywki. Na uwagę zasługuje fakt zdobycia bramek w całym turnieju przez większość zawodników, którzy potwierdzili, że siła tkwi w zespołowości gry. Tym razem gorzej wypadli zawodnicy z II zespołu, osłabieni absencją kilku podstawowych zawodników.

Tabela końcowa:

1. Ilanka I   13 pkt.   22:0

2. Toroma   9 pkt.   8:1

3. Polonia II   9 pkt.  15:3

4. Polonia I   5 pkt.   2:8

5. Zorza   3 pkt.   3:26

6. Ilanka II   1 pkt.   3:16

Skład zwycięskiej drużyny: Staś Grabowski (bramkarz), Filip Liborio (kapitan - 1 bramka), Marcin Stóżyk, Kacper Lewitzki (5 bramek), Bartek Dziemidowicz (7 bramek), Fabian Żygielewicz (2 bramki), Jakub Jodłowski (6 bramek) i Antoni Józefowicz (1 bramka).

Najbliższy weekend nasze zespoły spędzą u naszych sąsiadów zza Odry na turniejach orlików w Eisenhuttenstadt (sobota - I zespół) i w Brelinie (niedziela - II zespół)

Ostatni turniej odbędzie się 31 maja w Słubicach. Po tym turnieju do rozgrywek o Mistrzostwo Okręgu przystąpią mistrzowie dziesięciu grup rozgrywkowych oraz oraz dwie drużyny z największa ilością punktów. Już dzisiaj wiemy, że uczestnikiem tych zmagań będzie I zespół Ilanki. Trzymając mocno kciuki, czekamy o kolejne dobre wieści o naszych młodych piłkarzach.

ŻAKI

14 maja w Kostrzynie nad Odrą odbył się IV turniej piłki nożnej grupy Żak. Oprócz rzepińskiej drużyny w turnieju uczestniczyły następujące drużyny: UKS Czwórka I i II Kostrzyn, UKS Polonia I i II Słubice i Zieloni Lubiechnia Wielka.

Nasz zespół uzyskał następujące wyniki:

Ilanka - Zieloni   2:0

Ilanka - UKS Polonia I   5:1

Ilanka - UKS Czwórka II   1:1

Ilanka - UKS Czwórka I   1:4

Ilanka - UKS Polonia II   0 - 1

Zespół Steinpol-Ilanki zajął III w turnieju. Gratulujemy!!!