Wygrana na inaugurację wiosny !
Meczem z Piastem Karnin i zwycięstwem 2:0 (1:0) piłkarską wiosnę rozpoczęli nasi seniorzy. Był to jedyny mecz, który odbył się w tej kolejce IV ligi.Pozostałe spotkania odwołano,ze względu na zły stan boisk. Na dobrze przygotowanej murawie, niebiesko-biali zasłużenie zdobyli trzy punkty, kontrolując wydarzenia boiskowe i nie dopuszczając rywali do groźnych sytuacji przez pełne 90 minut.Na tę chwilę obejmujemy w tabeli fotel wicelidera,ale pamiętać należy,iż reszta zespołów ma rozegrane jedno spotkanie mniej.Odwołaną kolejkę kluby rozegrają najprawdopodobniej 1 maja.
Bramki w tym meczy zdobyli: Mikołaj Kawecki 28', Andrzej Pawłowski 87'.
Skład: ROMULO, ADAMCZEWSKI, CHANAS, POPKOWSKI, KAWECKI (86' KRASUCKI), STEFANOWICZ, PIETRUSZYŃSKI (72' PAWŁOWSKI), OSSOWSKI, SAWIAK, MIERZWA, SIDOROWICZ.