TURNIEJ SKRZATÓW W DĘBNIE
W minioną sobotę nasze Skrzaty uczestniczyły w towarzyskim turnieju w Dębnie. Już na początku turnieju było wiadomo, że zajmiemy I miejsce!!! Organizatorzy założyli, że głównym celem turnieju będzie dobra zabawa i integracja młodych piłkarzy, a w turnieju zwyciężą wszystkie drużyny.
Trzeba przyznać, że to się organizatorom w pełni udało bo turniej przebiegał w bardzo przyjacielskiej atmosferze, a z góry ustalony podział miejsc spowodował, ze trenerzy dali pograć wszystkim zawodnikom po równo. W turnieju poza naszą drużyną zagrały także UKS Polonia Słubice, ABC Futbolu Dębno I i II, UKS CZwórka Kostrzyn I i II, Impuls Wawrów.
Skoro wyniki były nie ważne więc ich nie podamy, wspomnimy tylko, że chłopcy przyzwyczaili nas już do dobrego grania i tak było tym razem. Warto dodać, że w składzie mieliśmy dwóch turniejowych debiutantów Konrada Sierotę i Mateusza Tołoczko, którzy świetnie wkomponowali się w zespół, co widać na załączonych zdjęciach.
Swój debiut na ławce trenerskiej zaliczyła także Sandra Rajchel, która na czas leczenia kontuzji będzie asystentką trenera Andrzeja Pawłowskiego. Z tego miejsca życzymy Sandrze wielu sukcesów szkoleniowych w pracy z naszymi Skrzaciorami!!
Drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Ignacy Antonik
Jacek Biernacki