Turniej orlików o Puchar Prezesa PZPN

W dniu 13.01.2018r. w Gorzowie Wlkp. odbył się turniej eliminacyjny o Puchar Prezesa PZPN w kategorii do lat 11.

Nasz zespół zaczął turniej niemrawo przegrywając swój pierwszy mecz z Chemikiem 0:3, tracąc bramki na początku spotkania. Piłka halowa nie wybacza błędów i mimo lepszej gry w dalszej części spotkania wynik pozostaje bez zmiany. Po korektach personalnych w ustawieniu dwóch piątek, którymi graliśmy w turnieju kolejne spotkania były pod nasze dyktando. W następnym meczu pokonaliśmy AP Reissa Drezdenko 3:0, a w kolejnym Kania Cup 2:0. Gdy w międzyczasie zespół Chemika potracił punkty w swoich meczach otworzyła się szansa awansu z pierwszego miejsca w grupie ale należało wygrać ostatnie spotkanie ze Stilonem. Niestety, mimo wielu okazji i naszej przewagi futbolówka do bramki rywala nie wpadła.

Awans do finału wojewódzkiego uzyskały ekipy UKS Czwórka Kostrzyn oraz UKS Chemik Gorzów.

Podsumowując nasz występ należy powtórzyć banalne stwierdzenie, że zawodnicy muszą w każdym spotkaniu być skoncentrowani od początku do końca każdego spotkania. Nie tracimy wiary w naszą pracę i wiemy, że będzie przynosić spodziewane efekty.

Skład drużyny: Wiktor Łobaczewski, Olivier Siniawski, Mateusz Graczyk, Antek Waszczyszyn, Ignacy Antonik /1 bramka/, Nikola Wysokińska, Radek Karatysz /1 bramka/, Fabian Lewitzki, Szymon Kamiński, Daniel Ciesielski /1 bramka/, Krzysztof Nastulski /2 bramki/.

Lp

DRUŻYNA GRUPY A