Trampkarze wygrywają u siebie

Wysoko, bo aż 7:0 pokonali podopieczni trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Błaszczykiewicza swojego rywala Polonię Lipki Wielkie. Od samego początku to nasz zespół przejął inicjatywę w tym meczu. Bardzo ciężkie treningi w okresie przygotowawczym przyniosły pożądane efekty ponieważ nasi chłopcy zagrali dobre zawody. Bardzo dużo ładnych akcji, dużo strzelonych goli i "zero z tyłu" to najbardziej ucieszyło trenerów, bo zespół się rozwija. Do przerwy wynik 4:0 , a bramki strzelali Jakub Jodłowski z rzutu karnego, dwukrotnie Łukasz Litomski i Patryk Malak, który pięknie przymierzył z dystansu. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Dużo sytuacji było niewykorzystanych, ale i tak udało się trzykrotnie pokonać bramkarza gości. Dwa gole dołożył Marcin Graczyk, a jednego Adam Wilgucki. W dzisiejszym meczu głownie zagrali chłopcy z rocznika 2004 i 2005.

Cieszy wynik choć nie to jest rzeczą najważniejszą. Fajnie jest się pokazać z dobrej strony, bo nasi zawodnicy cały czas się uczą gry w piłkę, a każde zwycięstwo motywuje ich do dalszych treningów w szczególności, że widać efekty i to daje wielką radość.

Staś Grabowski - Kacper Lewitzki, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Patryk Malak - Dominik Zieliński, Jakub Jodłowski, Marcin Graczyk, Marcin Stróżyk - Kacper Gajda - Kacper Możdżonek

a także Adam Wilgucki, Bartosz Graczyk, Dominik Proniewicz, Filip Ignaszewski, Łukasz Litomski.

Swój debiut w trampkarzach zaliczyli chłopcy z rocznika 2005: Marcin Graczyk, Kacper Możdżonek, Dominik Zieliński i Adam Wilgucki. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobre występy w starszej kategorii wiekowej.