Skrzaty młodsze pokazują klasę :)

Ostatnią drużyną która zagrała w ten weekend w Sulęcinie były Skrzaty młodsze. Drużyna trenera Orczyka udowodniła dzisiaj, że nie liczy się ilość lecz jakość. Pomimo tego że zagraliśmy tylko w 5 osobowym składzie to walczyliśmy do ostatniego meczu. Chłopcy rozegrali łącznie 7 meczów po 8 minut i w każdym spotkaniu walczyli dosłownie o każdy centymetr boiska. Wszyscy wpisali się wielokrotnie na listę strzelców. A drużyna wygrała łącznie 4 spotkania, 1 zremisowała i 2 przegrała. Bilans bardzo dobry zważywszy na fakt, że porażki przytrafiły nam się w początkowej fazie turnieju, a po zaaklimatyzowaniu się były już tylko zwycięstwa. Na turnieju okrzyk DUMA!WIARA!WALKA! ILANKA! opanowaliśmy do tego stopnia, że jak zaprezentowaliśmy go przy odbieraniu medali to niektórym kibicom skarpetki pospadały:))
W turnieju zagrali: Maciej Kasik, Antoni Gronowski, Tymon Kraszewski, Wojciech Utracki, Karol Zieliński.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie.

Serdeczne podziękowania dla PAP Bosko Sulęcin za zaproszenie na świetnie zorganizowany cykl turniejów dla najmłodszych.