Remis na trudnym terenie

W minioną sobotę,drużyna MKS-u udała się do Szprotawy.W mocno okrojonym,bo tylko 13 osobowym składzie,przy niesprzyjającej,bardzo wietrznej pogodzie,na trudnym terenie,przy bardzo zmotywowanym rywalu,piłkarzom Kamila Michniewicza,udało się ugrać jeden punkt.Bardzo pozytywnym aspektem tego meczu,może być to,iż bramkę dla niebiesko-białych strzelił,debiutujący w pierwszym składzie Maciej Łowiecki.

Po tej kolejce spotkań,rzepinianie niezmiennie zajmują drugie miejsce w tabeli,z 10-cio punktową stratą do lidera i 8 punktową przewagą nad trzecim zespołem w zestawieniu.Do zakończenia rozgrywek w IV lidze lubuskiej,pozostało jeszcze 10 kolejek spotkań a co za tym idzie,możliwym do ugrania jest jeszcze 30 punktów.

Zawodnikom Ilanki,szykuje się pracowity okres.Poczynając od nadchodzącej soboty,rozegrają 3 spotkania (29.04 , 3.05 , 6.05) z czego dwa na własnym obiekcie, z Santosem Świebodzin i Lubuszaninem Drezdenko,oraz jedno na niedalekim wyjezdzie w Ośnie Lubuskim.