Piłkarski rozkład jazdy !

W nadchodzącą sobotę,kolejna kolejka IV ligi lubuskiej.W Rzepinie przy Poznańskiej,MKS podejmie „Szprotavię” Szprotawa.Goście po 24 kolejkach,mają na kocie 31 punktów i 10 miejsce w tabeli.Gospodarze po 25 meczach są w posiadaniu 43 „oczek” i zajmują 3 miejsce na podium rozgrywek.Bilans pięciu ostatnich,bezpośrednich spotkań obu drużyn to jedna przegrana,dwa remisy i dwie wygrane na korzyść graczy z Rzepina.Ostatnie zawody między obiema drużynami zakończyły się remisem 2:2 w Szprotawie.Po ostatnim niezwykle emocjonujacym spotkaniu w Przylepie,nikt w Rzepinie nie przyjdzie na mecz,bez nastawienia innego niż na zwycięstwo.Do końca rundy wiosennej,zostało 5 kolejek,czyli 15 punktów do zdobycia.Sprawa awansu jest już przesądzona i nikt nie jest w stanie odebrać prymatu w tych rozgrywkach drużynie Warty Gorzów,niemniej jednak sprawa drugiego i trzeciego miejsca na podium jest wciąż nierozstrzygnięta i wszyscy liczymy że na „pudle” znajdzie się kolejny raz skład niebiesko-białych.Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz 19.05. o godzinie 17:00.

Swoje zawody rozegrają także juniorskie teamy Ilanki Rzepin

JUNIORZY

STEINPOL-ILANKA RZEPIN.

PIAST KARNIN.