Piłkarski rozkład jazdy ;-)

Piłkarski rozkład jazdy  ;-)

23 września przy Poznańskiej,zespół Ilanki Rzepin,podejmie gości z Nowej Soli.Drużyna Arki w zestawieniu IV Ligi Lubuskiej,jest na 10 pozycji z dorobkiem 9 oczek.Piłkarze z południowej części województwa,w ostatnim meczu,zremisowali z drużyną Tęczy Krosno,tym samym uniemożliwiając drużynie znad Odry,zajęcie fotela lidera tych rozgrywek.Gracze rzepińskiego MKS-u depczą po piętach czołowej trójce i kolejne zwycięstwo na własnym terenie,niewątpliwie zbliżyłoby ich do zajęcia miejsca na podium tych rozgrywek.Historia trzech ostatnich spotkań obu drużyn, to bezapelacyjna dominacja niebiesko-białych (0:1 , 4:0 ,1:2 z czego dwie wygrane na wyjeździe ) .Czy piłkarze Odziemkowskiego podtrzymają passę bez porażki z nowosolanami,czy może to gracze Arki pokrzyżują plany pretendentów do jednej z czołowych lokat w tabeli ? Wszystkiego dowiemy się w nadchodzącą sobotę o 15:00,po pierwszym gwizdku sędziego.Serdecznie zapraszamy :)

Oprócz meczu pierwszej drużyny swoje zawody,rozgrywać będą także :

JUNIORZY

STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PIAST KARNIN 2017-09-24 15:00 (Poznańska)

TRAMPKARZE

STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS DWÓJKA KOSTRZYN 2017-09-24 13:00 (Lipowa)

MŁODZICY

STEINPOL-ILANKA RZEPIN - WARTA GORZÓW 2017-09-24 11:00 (Lipowa)

ORLIKI

UKS LPFA DARIUSZ DUDKA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-09-23 12:30

ŻAKI

I LIGA ŻAKA - Turniej organizowany przez LPFA DUDKA w Kostrzynie 24.09 godz 10:00

II LIGA ŻAKA - Turniej  w Rzepinie 23.09 godz 10:00 (Lipowa)