Piłkarski rozkład jazdy !

W najbliższe sobotnie popołudnie,drużyna MKS-u,pod wodzą trenera Daniela Odziemkowskiego,zamelduje się w Witnicy.Tamtejsi "Czarni Browar" obecnie zajmują 6 miejsce w tabeli z 42 punktami.Niebiesko-białym,dwie kolejki przed końcem rozgrywek w IV Lidze "lubuskiej",nikt już nie jest w stanie odebrać trzeciego miejsca na podium i walczą o poprawę tej lokaty.Warunkiem jest zwycięstwo w dwóch ostatnich wyjazdowych meczach i ewentualne potknięcie wicelidera z Krosna Odrzańskiego.Bilans ostatnich starć "Czarnych" i "Ilanki",przemawia za gośćmi nadchodzących zawodów - triumfowali czterokrotnie w pięciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach spotkaniach,notując także jeden remis.Pierwszy gwizdek w tym meczu 9 czerwca,punktualnie o 17:00 przy ulicy Strzeleckiej 1 w Witnicy.

Zawody młodszych reprezentantów Ilanki :

JUNIORZY

CZARNI BROWAR WITNICA. - MKS ILANKA RZEPIN. 2018-06-09 11:00  Witnica, Strzelecka 1

TRAMPKARZE

MKS ILANKA RZEPIN/ - STILON GORZÓW/ 2018-06-10 11:00 Rzepin Lipowa 1