Pierwsze zwycięstwo młodzików

Miło nam poinformować, że swoje pierwsze zwycięstwo w I lidze okręgowej odniosły nasze młodziki, pokonując na wyjeździe drużynę Piasta Karnin 2:1. Po porażkach z UKS 4 Kostrzyn 0-9 oraz z Chemikiem Gorzów 4-6 w końcu udało się drużynie trenera Pawłowskiego odnieść cenne zwycięstwo. Podobnie jak w poprzednim meczu z Chemikiem Gorzów chłopcy walczyli od pierwszej do ostatniej minuty i tym razem zostało to nagrodzone wygraną, którą przypieczętowaliśmy na dwie minuty przed końcem spotkania. Brawo dla drużyny za konsekwentną postawę w całym meczu.
Nie obyło się bez mankamentów w grze ale chłopcy trenują bardzo sumiennie i jest to jedyna droga dalszego rozwoju.Liga jest silna i musimy włożyć wiele pracy w to aby nawiązać walkę z przeciwnikami.

W meczu zagrali: Kacper Zeman, Gerard Miąc, Adam Dziemidowicz, Mateusz Kamiński, Stanisław Sikora, Aleksander Samoraj, Dominik Zieliński, Marcin Graczyk, Kajetan Nikodem, Fabian Lewitzki, Adam Wilgucki (2bramki), Franciszek Borsa, Patryk Dylewski, Adrian Leżański.

Kolejny mecz młodzików już w niedzielę w Rzepinie o g. 11:00 przy ul. Lipowej z Wartą Gorzów.