Dobry wystep Trampkarzy w Eisenhüttenstadt
odobnie jak dwa tygodnie temu w Fürstenwalde tak i tym razem podopieczni trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Blaszczykiewicza zajęli 3 miejsce w turnieju halowym w Eisenhüttenstadt.
Młodzi Ilankowcy jak burza przeszli przez fazę grupową wygrywając wszystkie mecze tracąc tylko jedną bramkę.
W półfinale czekał nas bardzo ciężki bój z Empor Berlin. To był najlepszy mecz w wykonaniu Rzepinian i wielki pech. Trzy sytuacje do prawie pustej bramki , a ta jak zaczarowana nie chciała wpuścić futbolowki do sieci. Bramke na wagę awansu tracimy na minute przed końcem przez indywidualny błąd jednego z naszych zawodników. Mimo szalonych ataków niestety przegrywamy. W meczu o 3 miejsce wygrywany z Drużyną Mistrzów* po karnych 2:1.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Stanisław Grabowski, który obronił dwa rzuty karne w meczu o 3 miejsce. Turniej wygrał zespół Empor Berlin.
1. JVF Fun

Ilanka Rzepin - Drużyna Mistrzów 2:2 k.2:1

Finał
Empor Berlin - JFV Fun 3:2

*Drużyna Mistrzów to zespół złożony z zawodników ze wszystkich drużyn biorących udział w turnieju. Z Ilanki Rzepin oddelegowany został nasz Bartek Graczyk , który strzelił w turnieju dwie bramki w tym jedną przeciwko swojemu macierzystemu klubowi w meczu o 3 miejsce.

Podziękowania dla Państwa Anny i Wojciecha Lewitzkich, Pana Artura Gajdy i Pani Agnieszce Wójcik za pomoc w transporcie.