Dobra gra młodzików

Drużyna młodzików trenera Pawłowskiego zaczyna nabierać właściwego rytmu po tym jak z zespołu po rundzie jesiennej odeszli zawodnicy z rocznika 2005, którzy zbierają pierwsze szlify na dużym boisku w drużynie trampkarzy.

Zespół złożony głównie z chłopców urodzonychw rocznikach 2006 i 2007 po początkowych kłopotach radzi sobie całkiem nieźle. Przekonuje przede wszystkim coraz lepszy styl gry oraz fakt, że młodsi zawodnicy wzięli ciężar gry zespołu na siebie. Wyniki nie zawsze są korzystne ale na tym etapie liczą się inne aspekty. A oto opisy ostatnich spotkań naszej drużyny.

W niedzielę 13.05 zespół młodzików rywalizował w Słubicach z tamtejszą Polonią II, mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem. Od początku spotkania bardzo wysokie tempo gry, dużo walki i zaangażowania, które sprawiało, że ten mecz oglądało się naprawdę z wielką przyjemnością. Zespoły stworzyły sobie po kilka ciekawych sytuacji a wynik należy uznać za sprawiedliwy. Nasi młodzi piłkarze cieżko pracują na treningach a to oczywiscie przenosi się na dobre wystepy w meczach. Trzymać tak dalej !!!

Nasz zespół reprezentowali:Adam Dziemidowicz,Julek Samoraj,Mateusz Kamiński,Stasiu Sikora,Patryk Dylewski,Franek Borsa, Fabian Lewitzki,Radek Karatysz,Olek Samoraj,Kajtek Nikodem,Oliwier Ciesielski.

W sobotę 19.06 nasi młodzi Ilankowcy podejmowali na własnym stadionie zespół BOSKO Sulęcin i tym razem przegrali nieznacznie w stosunku 1:2 a strzelcem jedynej bramki był Aleksander Samoraj.Mecz toczony w szybkim tempie z wyraźną przewagą naszego zespołu, mnóstwo sytuacji bramkowych, lecz niewykorzystanych. Goscie którzy nastawieni przyjechali na grę z kontry co jakiś czas nękali naszych obronców i dwukrotnie udało sie im pokonać naszego bramkarza. Niestety w tym meczu zabrakło nam dokładności i zimnej krwi pod bramka rywali, ale naszym zawodnikom należa sie wielkie brawa za charakter i wolę walki jaką pokazali na boisku.

Nasz zespół reprezentowali:Adam Dziemidowicz,Julek Samoraj,Mateusz Kamiński,Stasiu Sikora,Patryk Dylewski,Franek Borsa, Fabian Lewitzki,Radek Karatysz,Olek Samoraj,Kajtek Nikodem,, Mateusz Graczyk,Dawid Weychan, Denis Rytter,Oliwier Ciesielski, Mateusz Graczyk, Jarosław Musolf, Antek Kryk

W minioną niedzielę (27.05)graliśmy mecz wyjazdowy ze Stalą Sulęcin. Nierówne boisko z trawą po kolana, nie pozwoliło nam na wyminę choćby kilku podań i stwarzanie z tego dogodnych sytuacji. Gra była mocno szarpana i oparta głównie na długich przerzutach. W tych warunkach mocniejsi fizycznie zawodnicy Stali odnaleźli się lepiej wygrywając 5-3. Należy zaznaczyć, że masz zespół po początkowej stracie trzech goli wyciągnął wynik spotkania na 3-2 i wynik spotkania właściwie do końca był sprawą otwartą.Tak naprawdę to szkoda obu drużyn bo warunki boiskowe odbierały całą radość z gry w piłkę nożną wszystkim po równo. Oby jak najmniej tego typu spotkań.

W drużynie zagrali: Klaudia Przybylska, Adam Dziemidowicz, Fabian Lewitzki, Aleksander Samoraj, Radek Karatysz, Mateusz Kamiński, Kajetan Nikodem, Franek Borsa, Julek Samoraj, Stasiu Sikora.

W najbliższy weekend czeka nas 3-dniowy turniej dla rocznika 2006 i młodszych w Gorzowie Wlkp.