Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
5:2
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
SKP Kisielin
1:6
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
Victoria Jasień
0:5
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
6:2
Victoria Jasień
UKS AP Falubaz Zielona Góra
12:1
SKP Kisielin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:7
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
3:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
SKP Kisielin
3:6
Carina Gubin
Victoria Jasień
0:1
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
0:2
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
0:12
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Victoria Jasień
3:2
SKP Kisielin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Kisielin
0:4
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
UKS AP Falubaz Zielona Góra
5:0
Carina Gubin
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
8:3
Victoria Jasień
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
3:1
Carina Gubin
UKS AP Falubaz Zielona Góra
10:0
Victoria Jasień
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
15:1
SKP Kisielin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Kisielin
1:10
UKS AP Falubaz Zielona Góra
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
4:0
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Victoria Jasień
2:5
Carina Gubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
2:0
SKP Kisielin
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
5:1
Victoria Jasień
UKS AP Falubaz Zielona Góra
3:2
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
- : -
Carina Gubin
SKP Kisielin
- : -
Victoria Jasień
UKS AP Falubaz Zielona Góra
- : -
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Carina Gubin
- : -
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Victoria Jasień
- : -
UKS AKADEMIA PIŁKARSKA FALUBAZ
Tęcza - Homanit Krosno Odrzańskie
- : -
SKP Kisielin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?