Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
5:0
Piast Czerwieńsk
Tramp Osiecznica
0:1
Czarni Żagań
GKS Siedlisko
1:0
Czarni Rudno
Odra Nietków
3:0
Carina Gubin
Start Płoty
0:1
Zryw Rzeczyca
Delta Sieniawa Żarska
1:2
Błękitni Olbrachtów
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Błękitni Ołobok
Amator Bobrowniki
2:2
Korona Kożuchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
4:1
Błękitni Olbrachtów
TS Przylep
4:3
Odra Nietków
Korona Kożuchów
1:2
GKS Siedlisko
Zryw Rzeczyca
3:0
Tramp Osiecznica
Czarni Rudno
4:4
Start Płoty
Carina Gubin
2:3
Zjednoczeni Lubrza
Czarni Żagań
7:1
Delta Sieniawa Żarska
Błękitni Ołobok
3:5
Amator Bobrowniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Olbrachtów
1:3
Czarni Żagań
Tramp Osiecznica
2:4
Czarni Rudno
GKS Siedlisko
1:0
Błękitni Ołobok
Carina Gubin
3:0
Amator Bobrowniki
Odra Nietków
2:1
Piast Czerwieńsk
Start Płoty
1:2
Korona Kożuchów
Delta Sieniawa Żarska
0:0
Zryw Rzeczyca
Zjednoczeni Lubrza
3:4
TS Przylep
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
0:0
Czarni Żagań
Czarni Rudno
3:0
Delta Sieniawa Żarska
Korona Kożuchów
6:1
Tramp Osiecznica
Zryw Rzeczyca
2:4
Błękitni Olbrachtów
TS Przylep
3:2
Amator Bobrowniki
Carina Gubin
1:2
GKS Siedlisko
Błękitni Ołobok
2:2
Start Płoty
Odra Nietków
6:0
Zjednoczeni Lubrza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Bobrowniki
2:3
Odra Nietków
Błękitni Olbrachtów
1:0
Czarni Rudno
Tramp Osiecznica
0:3
Błękitni Ołobok
GKS Siedlisko
0:0
TS Przylep
Czarni Żagań
3:0
Zryw Rzeczyca
Start Płoty
0:2
Carina Gubin
Zjednoczeni Lubrza
3:1
Piast Czerwieńsk
Delta Sieniawa Żarska
0:4
Korona Kożuchów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
3:0
Start Płoty
Czarni Rudno
1:1
Czarni Żagań
Odra Nietków
2:1
GKS Siedlisko
Korona Kożuchów
5:2
Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin
2:0
Tramp Osiecznica
Błękitni Ołobok
4:0
Delta Sieniawa Żarska
Zjednoczeni Lubrza
3:2
Amator Bobrowniki
Piast Czerwieńsk
8:2
Zryw Rzeczyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
0:0
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Olbrachtów
0:4
Błękitni Ołobok
Zryw Rzeczyca
4:1
Czarni Rudno
Tramp Osiecznica
1:4
TS Przylep
Amator Bobrowniki
1:2
Piast Czerwieńsk
Start Płoty
2:5
Odra Nietków
Czarni Żagań
1:1
Korona Kożuchów
Delta Sieniawa Żarska
1:3
Carina Gubin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
2:2
Czarni Rudno
TS Przylep
5:1
Delta Sieniawa Żarska
Amator Bobrowniki
5:1
GKS Siedlisko
Korona Kożuchów
2:0
Zryw Rzeczyca
Carina Gubin
5:0
Błękitni Olbrachtów
Błękitni Ołobok
0:0
Czarni Żagań
Odra Nietków
7:1
Tramp Osiecznica
Zjednoczeni Lubrza
1:2
Start Płoty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
2:2
Piast Czerwieńsk
Błękitni Olbrachtów
0:5
TS Przylep
Zryw Rzeczyca
2:3
Błękitni Ołobok
Tramp Osiecznica
1:3
Zjednoczeni Lubrza
Czarni Rudno
2:4
Korona Kożuchów
Start Płoty
1:2
Amator Bobrowniki
Czarni Żagań
0:1
Carina Gubin
Delta Sieniawa Żarska
6:1
Odra Nietków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
4:3
Czarni Żagań
GKS Siedlisko
4:2
Start Płoty
Piast Czerwieńsk
2:4
Korona Kożuchów
Carina Gubin
0:0
Zryw Rzeczyca
Amator Bobrowniki
5:0
Tramp Osiecznica
Błękitni Ołobok
2:1
Czarni Rudno
Odra Nietków
2:3
Błękitni Olbrachtów
Zjednoczeni Lubrza
1:1
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudno
0:4
Carina Gubin
Korona Kożuchów
5:1
Błękitni Ołobok
Błękitni Olbrachtów
3:3
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
1:3
TS Przylep
Tramp Osiecznica
3:2
GKS Siedlisko
Start Płoty
2:1
Piast Czerwieńsk
Czarni Żagań
2:1
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
2:4
Amator Bobrowniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Przylep
5:2
Czarni Rudno
Odra Nietków
3:4
Zryw Rzeczyca
Piast Czerwieńsk
2:0
Błękitni Ołobok
Zjednoczeni Lubrza
3:1
Czarni Żagań
GKS Siedlisko
2:2
Delta Sieniawa Żarska
Carina Gubin
0:2
Korona Kożuchów
Amator Bobrowniki
3:2
Błękitni Olbrachtów
Start Płoty
6:1
Tramp Osiecznica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudno
1:1
Odra Nietków
Korona Kożuchów
1:0
TS Przylep
Błękitni Olbrachtów
2:0
GKS Siedlisko
Zryw Rzeczyca
2:1
Zjednoczeni Lubrza
Tramp Osiecznica
0:6
Piast Czerwieńsk
Błękitni Ołobok
4:5
Carina Gubin
Czarni Żagań
0:1
Amator Bobrowniki
Delta Sieniawa Żarska
0:1
Start Płoty
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Lubrza
3:4
Czarni Rudno
TS Przylep
1:2
Błękitni Ołobok
Odra Nietków
3:0
Korona Kożuchów
Piast Czerwieńsk
0:1
Carina Gubin
Tramp Osiecznica
3:3
Delta Sieniawa Żarska
GKS Siedlisko
3:1
Czarni Żagań
Amator Bobrowniki
3:2
Zryw Rzeczyca
Start Płoty
3:0
Błękitni Olbrachtów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
6:0
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Olbrachtów
3:2
Tramp Osiecznica
Delta Sieniawa Żarska
0:1
Piast Czerwieńsk
Zryw Rzeczyca
0:3
GKS Siedlisko
Carina Gubin
0:1
TS Przylep
Czarni Rudno
1:4
Amator Bobrowniki
Błękitni Ołobok
0:3
Odra Nietków
Czarni Żagań
2:1
Start Płoty
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudno
4:0
GKS Siedlisko
Piast Czerwieńsk
2:3
TS Przylep
Korona Kożuchów
2:0
Amator Bobrowniki
Błękitni Olbrachtów
4:0
Delta Sieniawa Żarska
Zryw Rzeczyca
1:1
Start Płoty
Carina Gubin
1:4
Odra Nietków
Błękitni Ołobok
1:3
Zjednoczeni Lubrza
Czarni Żagań
2:0
Tramp Osiecznica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:3
Zryw Rzeczyca
GKS Siedlisko
3:0
Korona Kożuchów
Amator Bobrowniki
1:2
Błękitni Ołobok
Błękitni Olbrachtów
1:2
Piast Czerwieńsk
Odra Nietków
0:2
TS Przylep
Start Płoty
1:2
Czarni Rudno
Delta Sieniawa Żarska
1:2
Czarni Żagań
Zjednoczeni Lubrza
1:2
Carina Gubin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
5:0
Delta Sieniawa Żarska
TS Przylep
4:2
Zjednoczeni Lubrza
Amator Bobrowniki
1:0
Carina Gubin
Czarni Rudno
4:1
Tramp Osiecznica
Korona Kożuchów
2:2
Start Płoty
Piast Czerwieńsk
4:2
Odra Nietków
Czarni Żagań
4:0
Błękitni Olbrachtów
Błękitni Ołobok
3:2
GKS Siedlisko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramp Osiecznica
0:2
Korona Kożuchów
GKS Siedlisko
1:0
Carina Gubin
Amator Bobrowniki
2:1
TS Przylep
Błękitni Olbrachtów
1:6
Zryw Rzeczyca
Delta Sieniawa Żarska
2:2
Czarni Rudno
Start Płoty
0:0
Błękitni Ołobok
Czarni Żagań
0:1
Piast Czerwieńsk
Zjednoczeni Lubrza
2:1
Odra Nietków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
1:0
Delta Sieniawa Żarska
TS Przylep
2:1
GKS Siedlisko
Piast Czerwieńsk
2:1
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
1:0
Czarni Żagań
Carina Gubin
4:0
Start Płoty
Czarni Rudno
5:2
Błękitni Olbrachtów
Błękitni Ołobok
4:0
Tramp Osiecznica
Odra Nietków
2:3
Amator Bobrowniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
0:1
Odra Nietków
Delta Sieniawa Żarska
2:3
Błękitni Ołobok
Zryw Rzeczyca
4:1
Piast Czerwieńsk
Tramp Osiecznica
1:5
Carina Gubin
Amator Bobrowniki
2:2
Zjednoczeni Lubrza
Start Płoty
2:3
TS Przylep
Błękitni Olbrachtów
5:1
Korona Kożuchów
Czarni Żagań
2:1
Czarni Rudno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
2:0
Czarni Żagań
Piast Czerwieńsk
3:4
Amator Bobrowniki
TS Przylep
3:0
Tramp Osiecznica
Błękitni Ołobok
0:0
Błękitni Olbrachtów
Czarni Rudno
0:0
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
1:0
Start Płoty
Zjednoczeni Lubrza
3:1
GKS Siedlisko
Carina Gubin
1:1
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rzeczyca
1:2
Korona Kożuchów
Tramp Osiecznica
0:2
Odra Nietków
Start Płoty
1:1
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Olbrachtów
0:2
Carina Gubin
Delta Sieniawa Żarska
4:2
TS Przylep
Czarni Żagań
1:1
Błękitni Ołobok
GKS Siedlisko
1:1
Amator Bobrowniki
Czarni Rudno
3:2
Piast Czerwieńsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
- : -
GKS Siedlisko
Korona Kożuchów
- : -
Czarni Rudno
Zjednoczeni Lubrza
- : -
Tramp Osiecznica
TS Przylep
- : -
Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin
- : -
Czarni Żagań
Amator Bobrowniki
- : -
Start Płoty
Błękitni Ołobok
- : -
Zryw Rzeczyca
Odra Nietków
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
- : -
Piast Czerwieńsk
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Zjednoczeni Lubrza
Zryw Rzeczyca
- : -
Carina Gubin
Czarni Żagań
- : -
TS Przylep
Tramp Osiecznica
- : -
Amator Bobrowniki
Czarni Rudno
- : -
Błękitni Ołobok
Start Płoty
- : -
GKS Siedlisko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
- : -
Start Płoty
Zjednoczeni Lubrza
- : -
Błękitni Olbrachtów
TS Przylep
- : -
Zryw Rzeczyca
GKS Siedlisko
- : -
Tramp Osiecznica
Carina Gubin
- : -
Czarni Rudno
Amator Bobrowniki
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Błękitni Ołobok
- : -
Korona Kożuchów
Odra Nietków
- : -
Czarni Żagań
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
- : -
Carina Gubin
Błękitni Olbrachtów
- : -
Amator Bobrowniki
Delta Sieniawa Żarska
- : -
GKS Siedlisko
Zryw Rzeczyca
- : -
Odra Nietków
Czarni Żagań
- : -
Zjednoczeni Lubrza
Tramp Osiecznica
- : -
Start Płoty
Czarni Rudno
- : -
TS Przylep
Błękitni Ołobok
- : -
Piast Czerwieńsk
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
- : -
Tramp Osiecznica
Zjednoczeni Lubrza
- : -
Zryw Rzeczyca
TS Przylep
- : -
Korona Kożuchów
GKS Siedlisko
- : -
Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin
- : -
Błękitni Ołobok
Amator Bobrowniki
- : -
Czarni Żagań
Odra Nietków
- : -
Czarni Rudno
Start Płoty
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kożuchów
- : -
Odra Nietków
Błękitni Olbrachtów
- : -
Start Płoty
Delta Sieniawa Żarska
- : -
Tramp Osiecznica
Zryw Rzeczyca
- : -
Amator Bobrowniki
Czarni Żagań
- : -
GKS Siedlisko
Carina Gubin
- : -
Piast Czerwieńsk
Czarni Rudno
- : -
Zjednoczeni Lubrza
Błękitni Ołobok
- : -
TS Przylep
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Czerwieńsk
- : -
Delta Sieniawa Żarska
Zjednoczeni Lubrza
- : -
Korona Kożuchów
Tramp Osiecznica
- : -
Błękitni Olbrachtów
TS Przylep
- : -
Carina Gubin
GKS Siedlisko
- : -
Zryw Rzeczyca
Amator Bobrowniki
- : -
Czarni Rudno
Odra Nietków
- : -
Błękitni Ołobok
Start Płoty
- : -
Czarni Żagań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?