Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
1:3
Avia Siedlnica
MKS Nowe Miasteczko
0:3
Mieszko Konotop
Pogoń Przyborów
3:1
Dąb II Przybyszów
Kora Niedoradz
2:2
Błękitni Lubięcin
Orzeł Szlichtyngowa
1:3
GKS Siedlisko
Cargovia Kargowa
3:5
Piast Parkovia Trzebiechów
Modrzew Modrzyca
0:4
Korona Wschowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
6:2
Pogoń Przyborów
Błękitni Lubięcin
4:2
Orzeł Szlichtyngowa
GKS Siedlisko
3:2
Ikar Zawada
Dąb II Przybyszów
2:2
Kora Niedoradz
Korona Wschowa
2:2
Piast Parkovia Trzebiechów
Avia Siedlnica
4:2
Cargovia Kargowa
Modrzew Modrzyca
0:1
MKS Nowe Miasteczko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Lubięcin
5:3
Ikar Zawada
Piast Parkovia Trzebiechów
3:2
Avia Siedlnica
MKS Nowe Miasteczko
3:0
Korona Wschowa
Pogoń Przyborów
8:1
Modrzew Modrzyca
Kora Niedoradz
4:1
Mieszko Konotop
Orzeł Szlichtyngowa
3:0
Dąb II Przybyszów
Cargovia Kargowa
1:1
GKS Siedlisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
7:3
Orzeł Szlichtyngowa
Błękitni Lubięcin
6:1
Cargovia Kargowa
GKS Siedlisko
3:1
Piast Parkovia Trzebiechów
MKS Nowe Miasteczko
1:1
Pogoń Przyborów
Dąb II Przybyszów
1:2
Ikar Zawada
Korona Wschowa
1:0
Avia Siedlnica
Modrzew Modrzyca
1:0
Kora Niedoradz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
2:2
Mieszko Konotop
Piast Parkovia Trzebiechów
6:4
Błękitni Lubięcin
Pogoń Przyborów
4:2
Korona Wschowa
Kora Niedoradz
3:1
MKS Nowe Miasteczko
Orzeł Szlichtyngowa
6:1
Modrzew Modrzyca
Cargovia Kargowa
4:0
Dąb II Przybyszów
Avia Siedlnica
2:3
GKS Siedlisko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
5:1
Cargovia Kargowa
Błękitni Lubięcin
2:2
Avia Siedlnica
MKS Nowe Miasteczko
5:3
Orzeł Szlichtyngowa
Pogoń Przyborów
1:2
Kora Niedoradz
Dąb II Przybyszów
2:2
Piast Parkovia Trzebiechów
Korona Wschowa
1:1
GKS Siedlisko
Modrzew Modrzyca
0:8
Ikar Zawada
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
1:0
MKS Nowe Miasteczko
GKS Siedlisko
7:6
Błękitni Lubięcin
Piast Parkovia Trzebiechów
1:0
Mieszko Konotop
Kora Niedoradz
2:2
Korona Wschowa
Orzeł Szlichtyngowa
4:1
Pogoń Przyborów
Cargovia Kargowa
3:0
Modrzew Modrzyca
Avia Siedlnica
3:0
Dąb II Przybyszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
3:2
Avia Siedlnica
MKS Nowe Miasteczko
2:1
Cargovia Kargowa
Pogoń Przyborów
3:5
Ikar Zawada
Kora Niedoradz
0:2
Orzeł Szlichtyngowa
Dąb II Przybyszów
2:2
GKS Siedlisko
Korona Wschowa
3:1
Błękitni Lubięcin
Modrzew Modrzyca
1:8
Piast Parkovia Trzebiechów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
4:0
Kora Niedoradz
Błękitni Lubięcin
1:2
Dąb II Przybyszów
GKS Siedlisko
2:3
Mieszko Konotop
Piast Parkovia Trzebiechów
3:1
MKS Nowe Miasteczko
Orzeł Szlichtyngowa
2:2
Korona Wschowa
Cargovia Kargowa
3:1
Pogoń Przyborów
Avia Siedlnica
3:0
Modrzew Modrzyca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
2:0
Błękitni Lubięcin
MKS Nowe Miasteczko
1:3
Avia Siedlnica
Pogoń Przyborów
4:7
Piast Parkovia Trzebiechów
Kora Niedoradz
4:3
Cargovia Kargowa
Orzeł Szlichtyngowa
3:3
Ikar Zawada
Korona Wschowa
3:1
Dąb II Przybyszów
Modrzew Modrzyca
0:6
GKS Siedlisko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
4:2
Korona Wschowa
Błękitni Lubięcin
4:1
Modrzew Modrzyca
GKS Siedlisko
7:1
MKS Nowe Miasteczko
Piast Parkovia Trzebiechów
3:1
Kora Niedoradz
Cargovia Kargowa
2:0
Orzeł Szlichtyngowa
Dąb II Przybyszów
2:4
Mieszko Konotop
Avia Siedlnica
5:1
Pogoń Przyborów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
5:1
Cargovia Kargowa
MKS Nowe Miasteczko
4:6
Błękitni Lubięcin
Pogoń Przyborów
2:2
GKS Siedlisko
Kora Niedoradz
2:1
Avia Siedlnica
Orzeł Szlichtyngowa
2:3
Piast Parkovia Trzebiechów
Korona Wschowa
1:1
Mieszko Konotop
Modrzew Modrzyca
1:2
Dąb II Przybyszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
8:0
Modrzew Modrzyca
Błękitni Lubięcin
1:3
Pogoń Przyborów
GKS Siedlisko
2:1
Kora Niedoradz
Piast Parkovia Trzebiechów
0:1
Ikar Zawada
Cargovia Kargowa
0:4
Korona Wschowa
Dąb II Przybyszów
9:1
MKS Nowe Miasteczko
Avia Siedlnica
1:2
Orzeł Szlichtyngowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
1:0
MKS Nowe Miasteczko
Błękitni Lubięcin
2:1
Kora Niedoradz
GKS Siedlisko
2:1
Orzeł Szlichtyngowa
Piast Parkovia Trzebiechów
5:0
Cargovia Kargowa
Dąb II Przybyszów
2:1
Pogoń Przyborów
Korona Wschowa
4:0
Modrzew Modrzyca
Avia Siedlnica
5:1
Ikar Zawada
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
2:1
GKS Siedlisko
Piast Parkovia Trzebiechów
6:1
Korona Wschowa
MKS Nowe Miasteczko
2:4
Modrzew Modrzyca
Pogoń Przyborów
0:4
Mieszko Konotop
Kora Niedoradz
5:2
Dąb II Przybyszów
Orzeł Szlichtyngowa
7:1
Błękitni Lubięcin
Cargovia Kargowa
3:3
Avia Siedlnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
2:0
Kora Niedoradz
Błękitni Lubięcin
2:1
Ikar Zawada
GKS Siedlisko
2:2
Cargovia Kargowa
Dąb II Przybyszów
1:1
Orzeł Szlichtyngowa
Korona Wschowa
2:0
MKS Nowe Miasteczko
Modrzew Modrzyca
3:1
Pogoń Przyborów
Avia Siedlnica
0:4
Piast Parkovia Trzebiechów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
2:2
Dąb II Przybyszów
Piast Parkovia Trzebiechów
1:2
GKS Siedlisko
Pogoń Przyborów
6:1
MKS Nowe Miasteczko
Kora Niedoradz
3:0
Modrzew Modrzyca
Orzeł Szlichtyngowa
2:2
Mieszko Konotop
Cargovia Kargowa
2:4
Błękitni Lubięcin
Avia Siedlnica
2:2
Korona Wschowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Siedlisko
6:1
Avia Siedlnica
Mieszko Konotop
3:0
Ikar Zawada
Błękitni Lubięcin
3:8
Piast Parkovia Trzebiechów
MKS Nowe Miasteczko
4:1
Kora Niedoradz
Dąb II Przybyszów
10:1
Cargovia Kargowa
Korona Wschowa
3:4
Pogoń Przyborów
Modrzew Modrzyca
1:3
Orzeł Szlichtyngowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
2:1
Modrzew Modrzyca
GKS Siedlisko
5:2
Korona Wschowa
Piast Parkovia Trzebiechów
5:2
Dąb II Przybyszów
Kora Niedoradz
2:2
Pogoń Przyborów
Orzeł Szlichtyngowa
3:0
MKS Nowe Miasteczko
Cargovia Kargowa
1:5
Mieszko Konotop
Avia Siedlnica
8:1
Błękitni Lubięcin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
3:2
Piast Parkovia Trzebiechów
Błękitni Lubięcin
4:5
GKS Siedlisko
MKS Nowe Miasteczko
1:1
Ikar Zawada
Pogoń Przyborów
4:1
Orzeł Szlichtyngowa
Dąb II Przybyszów
2:0
Avia Siedlnica
Korona Wschowa
3:0
Kora Niedoradz
Modrzew Modrzyca
0:1
Cargovia Kargowa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
4:1
Pogoń Przyborów
Błękitni Lubięcin
2:0
Korona Wschowa
GKS Siedlisko
1:0
Dąb II Przybyszów
Piast Parkovia Trzebiechów
4:1
Modrzew Modrzyca
Orzeł Szlichtyngowa
6:1
Kora Niedoradz
Cargovia Kargowa
5:2
MKS Nowe Miasteczko
Avia Siedlnica
0:3
Mieszko Konotop
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
1:3
GKS Siedlisko
MKS Nowe Miasteczko
1:2
Piast Parkovia Trzebiechów
Pogoń Przyborów
4:3
Cargovia Kargowa
Kora Niedoradz
1:4
Ikar Zawada
Dąb II Przybyszów
0:2
Błękitni Lubięcin
Korona Wschowa
1:0
Orzeł Szlichtyngowa
Modrzew Modrzyca
4:3
Avia Siedlnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
9:1
Orzeł Szlichtyngowa
Błękitni Lubięcin
0:0
Mieszko Konotop
GKS Siedlisko
2:0
Modrzew Modrzyca
Piast Parkovia Trzebiechów
1:0
Pogoń Przyborów
Cargovia Kargowa
2:1
Kora Niedoradz
Dąb II Przybyszów
3:4
Korona Wschowa
Avia Siedlnica
2:3
MKS Nowe Miasteczko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
4:0
Dąb II Przybyszów
MKS Nowe Miasteczko
0:2
GKS Siedlisko
Pogoń Przyborów
3:0
Avia Siedlnica
Kora Niedoradz
1:5
Piast Parkovia Trzebiechów
Orzeł Szlichtyngowa
3:3
Cargovia Kargowa
Korona Wschowa
0:1
Ikar Zawada
Modrzew Modrzyca
1:2
Błękitni Lubięcin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Konotop
6:1
Korona Wschowa
Błękitni Lubięcin
0:3
MKS Nowe Miasteczko
GKS Siedlisko
3:0
Pogoń Przyborów
Piast Parkovia Trzebiechów
3:0
Orzeł Szlichtyngowa
Cargovia Kargowa
2:1
Ikar Zawada
Dąb II Przybyszów
5:1
Modrzew Modrzyca
Avia Siedlnica
3:0
Kora Niedoradz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ikar Zawada
- : -
Piast Parkovia Trzebiechów
MKS Nowe Miasteczko
- : -
Dąb II Przybyszów
Pogoń Przyborów
- : -
Błękitni Lubięcin
Kora Niedoradz
- : -
GKS Siedlisko
Orzeł Szlichtyngowa
- : -
Avia Siedlnica
Korona Wschowa
- : -
Cargovia Kargowa
Modrzew Modrzyca
- : -
Mieszko Konotop
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?