Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:0
Toroma Torzym
Polonia Słubice
0:5
Polonia II Słubice
Ilanka II Rzepin
2:1
Zorza Kowalów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:0
Ilanka II Rzepin
Toroma Torzym
0:1
Polonia II Słubice
Zorza Kowalów
0:1
Polonia Słubice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:5
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
6:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
0:0
Toroma Torzym
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:5
Polonia II Słubice
Toroma Torzym
2:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
1:0
Polonia Słubice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:3
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
0:2
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
2:0
Ilanka II Rzepin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:0
Toroma Torzym
Polonia Słubice
0:2
Polonia II Słubice
Ilanka II Rzepin
1:0
Zorza Kowalów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:0
Ilanka II Rzepin
Toroma Torzym
1:0
Polonia II Słubice
Zorza Kowalów
0:2
Polonia Słubice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:2
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
5:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
0:2
Toroma Torzym
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
0:0
Polonia II Słubice
Toroma Torzym
3:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
2:1
Polonia Słubice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
2:1
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
0:3
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
2:0
Ilanka II Rzepin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
4:0
Toroma Torzym
Polonia Słubice
0:3
Polonia II Słubice
Ilanka II Rzepin
0:0
Zorza Kowalów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
4:0
Ilanka II Rzepin
Toroma Torzym
0:1
Polonia II Słubice
Zorza Kowalów
1:1
Polonia Słubice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:5
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
3:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
0:3
Toroma Torzym
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:0
Polonia II Słubice
Toroma Torzym
4:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
1:1
Polonia Słubice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:2
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
0:7
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
4:0
Ilanka II Rzepin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:1
Toroma Torzym
Polonia Słubice
0:2
Polonia II Słubice
Ilanka II Rzepin
2:0
Zorza Kowalów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:1
Ilanka II Rzepin
Toroma Torzym
0:1
Polonia II Słubice
Zorza Kowalów
1:1
Polonia Słubice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:5
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
6:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
1:1
Toroma Torzym
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
0:0
Polonia II Słubice
Toroma Torzym
9:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
2:0
Polonia Słubice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:4
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
0:5
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
6:0
Ilanka II Rzepin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:0
Toroma Torzym
Polonia Słubice
1:2
Polonia II Słubice
Ilanka II Rzepin
2:1
Zorza Kowalów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
5:0
Ilanka II Rzepin
Toroma Torzym
0:1
Polonia II Słubice
Zorza Kowalów
1:1
Polonia Słubice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:4
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
2:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
0:2
Toroma Torzym
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:0
Polonia II Słubice
Toroma Torzym
4:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
1:2
Polonia Słubice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
0:2
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
0:6
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
2:0
Ilanka II Rzepin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:1
Toroma Torzym
Polonia Słubice
0:3
Polonia II Słubice
Ilanka II Rzepin
2:0
Zorza Kowalów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
4:0
Ilanka II Rzepin
Toroma Torzym
0:0
Polonia II Słubice
Zorza Kowalów
0:0
Polonia Słubice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
2:0
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
3:1
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
0:3
Toroma Torzym
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:0
Polonia II Słubice
Toroma Torzym
4:0
Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin
0:3
Polonia Słubice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Słubice
1:2
Toroma Torzym
Zorza Kowalów
0:7
Ilanka Rzepin
Polonia II Słubice
2:1
Ilanka II Rzepin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?